Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівництво Вінниччини обговорило різні аспекти співробітництва з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Роздрукувати

22 вересня відбулась офіційна зустріч керівництва Вінницької області й міста Вінниці з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Аргітою Даудзе. Це вже третя зустріч у Вінниці з пані Аргітою Даудзе.

Участь у зустрічі взяли голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева. В ході зустрічі сторони обговорили різні аспекти співробітництва з економічних, соціальних та культурних питань, міжрегіонального співробітництва. Йщлося про використання Україною досвіду Латвії з питань децентралізації влади, євроінтеграції, протидії інформаційній війні Російської Федерації тощо.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав Аргіту Даудзе з візитом на Вінниччину, подякував Президенту і Уряду Латвійської Республіки за підтримку України, зокрема, щодо питання безкоштовного лікування поранених українських військовослужбовців.

- Перш за все, я хочу сказати, що Ви – пані Посол, є великим другом українського народу. Для нас є дуже важливою співпраця із Латвійською Республікою, оскільки Латвія є членом Європейського Союзу. Українці зробили свій вибір – наш вектор європейський. Ми рухаємося до того, щоб бути рівноправним членом Європейського Союзу. Для нас важливий досвід латвійського народу з питання євроінтеграції, бо для нас, українців, важливо досягти європейських стандартів і гідного рівня життя. Нам цікава спільна реалізація проектів в рамках ЄС, впровадження економічних проектів Латвійської Республіки в Україні, наприклад, в молочній галузі. Перспективним напрямом є співпраця на рівні адміністративно-територіальних одиниць: містечок, сіл, селищ, започаткування співробітництва між вищими навчальними закладами, обмін науковим досвідом. Ваш візит – це ще один крок до  зміцнення стосунків між українським і латвійським народом, між нашими державами, - сказав Сергій Свитко.

Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіта Даудзе у свою чергу подякувала вінницькій владі за порозуміння і реалізацію декількох проектів. Вона зазначила про початок співпраці у напрямі молочного господарства, кооперативів, а також повідомила, що найближчим часом на Вінниччину прибуде делегація з конкретними пропозиціями щодо обміну спеціалістами в молочній галузі і лісовому господарстві. Аргіта Даудзе підкреслила: Сподіваюсь, що накопичений між нами досвід співробітництва буде успішно продовжено і реалізовано надалі”.

Пані Посол також зазначила, що це, скоріш за все, її останній візит на Вінниччину, адже у грудні місяці у неї закінчується каденція на посаді Надзвичайного та Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні.

Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками між сторонами. Цього ж дня, за участі Аргіти Даудзе, заплановано проведення у Вінниці ювілейного літературно-мистецького вечора, присвяченого відомим латиським класикам  - Янісу Райнісу та його дружині Аспазії.

Повернутись Створено: 23 вересня 2015 року, 10:24 Переглядів: 859

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація