23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівництво Вінниччини обговорило різні аспекти співробітництва з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Роздрукувати

22 вересня відбулась офіційна зустріч керівництва Вінницької області й міста Вінниці з Надзвичайним і Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Аргітою Даудзе. Це вже третя зустріч у Вінниці з пані Аргітою Даудзе.

Участь у зустрічі взяли голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева. В ході зустрічі сторони обговорили різні аспекти співробітництва з економічних, соціальних та культурних питань, міжрегіонального співробітництва. Йщлося про використання Україною досвіду Латвії з питань децентралізації влади, євроінтеграції, протидії інформаційній війні Російської Федерації тощо.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав Аргіту Даудзе з візитом на Вінниччину, подякував Президенту і Уряду Латвійської Республіки за підтримку України, зокрема, щодо питання безкоштовного лікування поранених українських військовослужбовців.

- Перш за все, я хочу сказати, що Ви – пані Посол, є великим другом українського народу. Для нас є дуже важливою співпраця із Латвійською Республікою, оскільки Латвія є членом Європейського Союзу. Українці зробили свій вибір – наш вектор європейський. Ми рухаємося до того, щоб бути рівноправним членом Європейського Союзу. Для нас важливий досвід латвійського народу з питання євроінтеграції, бо для нас, українців, важливо досягти європейських стандартів і гідного рівня життя. Нам цікава спільна реалізація проектів в рамках ЄС, впровадження економічних проектів Латвійської Республіки в Україні, наприклад, в молочній галузі. Перспективним напрямом є співпраця на рівні адміністративно-територіальних одиниць: містечок, сіл, селищ, започаткування співробітництва між вищими навчальними закладами, обмін науковим досвідом. Ваш візит – це ще один крок до  зміцнення стосунків між українським і латвійським народом, між нашими державами, - сказав Сергій Свитко.

Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Аргіта Даудзе у свою чергу подякувала вінницькій владі за порозуміння і реалізацію декількох проектів. Вона зазначила про початок співпраці у напрямі молочного господарства, кооперативів, а також повідомила, що найближчим часом на Вінниччину прибуде делегація з конкретними пропозиціями щодо обміну спеціалістами в молочній галузі і лісовому господарстві. Аргіта Даудзе підкреслила: Сподіваюсь, що накопичений між нами досвід співробітництва буде успішно продовжено і реалізовано надалі”.

Пані Посол також зазначила, що це, скоріш за все, її останній візит на Вінниччину, адже у грудні місяці у неї закінчується каденція на посаді Надзвичайного та Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні.

Наприкінці зустрічі відбувся традиційний обмін подарунками між сторонами. Цього ж дня, за участі Аргіти Даудзе, заплановано проведення у Вінниці ювілейного літературно-мистецького вечора, присвяченого відомим латиським класикам  - Янісу Райнісу та його дружині Аспазії.

Повернутись Створено: 23 вересня 2015 року, 10:24 Переглядів: 842

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація