Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівництво Вінницької обласної Ради висловило співчуття родині загиблого командира “морських котиків” Олексія Зінченка Роздрукувати

Керівництво Вінницької обласної Ради висловлює щирі співчуття родині, друзям і близьким Олексія Зінченка з приводу непоправної втрати – геройської смерті в зоні АТО Олексія Зінченка – капітана 2 рангу, командира 73-го морського центру спеціального призначення Військово-Морських сил Збройних Сил України. За даними ЗМІ, Олексій Зінченко і його підлеглий загинули в бою з російськими террористами 17 серпня на околицях Донецька.

“Він мужньо і до кінця виконав свій громадянський обов’язок перед українським народом та українською державою. Олексій Зінченко став героєм, вірним присязі і бойовим побратимам, гідним оборонцем рідної землі від московського загарбника. Хай світла і вічна пам’ять про Олексія Володимировича живе серед рідних, близьких, бойових побратимів та добрих людей назавжди. Вічна пам’ять герою” – йдеться у листі родичам загиблого.

Нагадаємо, що керівництво обласної Ради уже підтримало військовослужбовців ВМС України, яких ще називають “морські котики”. Зокрема, трудовий колектив виконавчого апарату Вінницької обласної Ради перерахував свій одноденний заробіток на матеріально-технічне забезпечення військової частини А1594 (підрозділ спецпризначення Військово-Морських Сил України), про що детальніше за посиланням (http://www.vinrada.gov.ua/veterani-i-oficeri-flotu-zaruchilisya-pidtrimkoju-golovi-oblasnoi-radi.htm).

Довідка: Олексій Володимирович Зінченко був командиром 73-го морського  центру спеціального призначення Військово-Морських сил Збройних Сил України, капітаном другого рангу. Зазначена військова частина базується в Очакові Миколаївської області і є підрозділом спеціальної розвідки Військово-Морських сил Збройних Сил України. Підрозділ морських піхотинців вважається елітним в ЗСУ, його ще називають “морські котики”. За час АТО на сході України очаківські "морські котики" втратили трьох своїх бійців. 

Повернутись Створено: 18 серпня 2014 року, 15:59 Переглядів: 1131

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація