13 грудня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Керівник Міжнародної антинаркотичної асоціації зустрівся з вихованцями школи-інтернату Роздрукувати

Будь-який день можна перетворити на свято, і будь-який день може стати незабутнім та найкращим у житті. Якщо сумніваєтесь, тоді запитаєте у вихованців Прибузької спеціальної школи-інтернат, які вчора, 9 жовтня, провели саме такий неймовірний день, та вінничан, які й навідалися до дітей, щоб влаштувати для них незабутнє свято обіймів, щирості, любові, радості та відвертих розмов про важливі речі.

Прибузька школа знаходиться в селі Агрономічне Вінницького району і розташувалася у дуже затишному, тихому містечку серед лісу та подалі від міського шуму. Тут і свіже повітря, і спокій, і дерева довкола, і розмірений плин часу. У школі-інтернат навчаються та виховуються особливі діти – з аутизмом, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. І всі вони тут, наче одна велика родина, у якій кожен, як ніхто інший, розуміє один одного.

Вже кілька років до вихованців школи навідується депутатка обласної Ради та засновниця благодійного фонду Людмила Станіславенко. Її тут уже не просто знають в обличчя, а зустрічають, як свого доброго друга.

І ось Людмила Анатоліївна вкотре ініціювала поїздку до школи, аби влаштувати дітям особливий день, потішити їх забавками, солодощами та смаколиками і, головне, подарувати їм щирі обійми та усмішки.

Як виявилося, ці діти для щастя багато не вимагають. Вони радіють зовсім простим речам, яких їм, на жаль, в буденному житті так не вистачає. Тож ще на початку зустрічі Людмила Анатоліївна пообіцяла своїм маленьким друзям, що на них чекає багато обіймів, веселощів, нових знайомств, сюрпризів та любові. Але спершу вихованцям школи провели корисну профілактичну бесіду щодо небезпеки вживання наркотиків та алкоголю.

Керівник Міжнародної антинаркотичної асоціації у Вінниці Олександр Волошин разом із учасниками асоціації поділилися з дітьми щирими розповідями, відвертими історіями з власного життя про той складний період, коли вони ступили на небезпечний шлях залежності. Але хлопці зуміли вибратися з пастки і почати нове повноцінне та успішне життя. Тому й намагаються тепер проводити з дітьми якомога більше таких бесід, аби застерегти та вберегти їх.

Далі вихованцям школи влаштували вражаюче паперове шоу з музикою, танцями, розвагами, іграми. В цей момент кімната перетворилася на кольоровий фонтан. Ця забава точно залишиться у пам’яті дітей назавжди. Одна із дівчаток кілька разів повторила, що цей день – найкращий у її житті. На цьому сюрпризи не завершилися. У дворі на дітей чекали смачні частування: гарячий козацький куліш від шеф-повара школи, солодощі від гостей та солодкий чай.

Після частувань на свіжому повітрі дітки знову продовжили розважатися та грати у футбол. А потім – знову дружно ласували, але вже солодкою ватою.

Наприкінці свята діти настільки розчулили гостей своєю щирістю та любов’ю, що Людмила Анатоліївна, зворушена такою дитячою теплотою, обіймали їх не лише з усмішкою, але й зі сльозами.

Загалом поїздка та свято відбулися завдяки і за участі небайдужих вінничан: Катерини Андрушкової – офтальмолога, яка працює над проектами, націленими на профілактику і боротьбу з раком молочних залоз та проблемами із зором; Анни та Олександра Волошиних, які привезли дітям солодощі; Наталії Жданової – психолога, яка працює над проектом «ТЕБЕ ПОЧУЮТЬ!»; Леоніда Караванського, Анни Горобчук – активних громадських діячів, Ірини Добровольської – аніматорки, яка привезла та влаштувала діткам вражаюче паперове шоу. Також вихованцям школи передали канцелярію й подарунки власники пабу «Вінницька реберня» Вікторія та Віталій Гуменюк.

Повернутись Створено: 9 жовтня 2019 року, 16:20 Переглядів: 247

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація