Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівник управління спільної комунальної власності розповів про роботу з наповнення обласного бюджету Роздрукувати

4 жовтня відбулось засідання постійної комісії обласної Ради 7 скликання з питань регулювання комунальної власності та приватизації під головуванням Олександра Масленнікова. У роботі комісії взяли участь перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова постійної комісії з питань будівництва, розвитку населених пунктів, транспорту та зв’язку Андрій Мельник, генеральний директор КП „Вінницяоблтеплоенерго” Валерій Довбанюк, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков, заступник керуючого справами – начальник юридичного відділу виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, керівництво управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області: Василь Федоришин, Віктор Крот, Іван Бойко, представники громадських організацій, засоби масової інформації.

Перед затвердженням порядку денного засідання голова комісії повідомив про те, що управління культури та туризму обласної державної адміністрації  оголосило конкурс на заміщення посад керівників закладів культури і мистецтв – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області, що суперечить чинному законодавству. У зв’язку з цим, було вирішено звернутися до голови обласної державної адміністрації, прокуратури області, а також до постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності щодо надання оцінки діям керівника вищеназваного управління.

До порядку денного було внесено 13 питань, з яких: три проекти рішень сесії та сім розпоряджень голови обласної Ради, які стосуються питань комунальної власності та затвердження статутних документів. Також, відповідно до плану роботи постійної комісії на 2016 рік, було заслухано питання „Про роботу управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області з наповнення обласного бюджету”.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі „Документи”.

Повернутись Створено: 4 жовтня 2016 року, 13:06 Переглядів: 1299

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація