Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники агенцій регіонального розвитку поділилися планами на 2018 рік Роздрукувати

Директор Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко взяла участь у першій координаційній нараді директорів агенцій регіонального розвитку і Групи радників з впровадження державної регіональної політики Програми «U-LEAD», що відбулася у Києві 15 лютого.

У зустрічі також взяли участь Генеральний директор Директорату регіонального розвитку Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Олена Бойко, а також представники Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку України та Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest.

Під час координаційної наради учасники розглянули загальні питання ролі агенцій регіонального розвитку у реалізації державної регіональної політики, а також конкретні питання практичної організації діяльності агенцій: джерела фінансування, види послуг, канали маркетингових комунікацій, шляхи підвищення компетенції персоналу.

У ході наради представники агенцій регіонального розвитку Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Хмельницької, Чернівецької та Чернігівської областей розповіли про складнощі організаційного періоду, поточні досягнення і плани на майбутнє.

Окрім того, учасники ознайомились із діяльністю Офісу з просування експорту та Офісу із залучення та підтримки інвестицій UkraineInvest і отримали пропозиції щодо практичної форми співпраці.

Наостанок учасники наради відзначили важливість проведеного заходу і визнали необхідність організації зустрічей директорів агенцій регіонального розвитку і Групи радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» на регулярній основі.

Повернутись Створено: 16 лютого 2018 року, 15:01 Переглядів: 447

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація