13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники бібліотек зібрались обговорити проблеми бібліотечної системи Роздрукувати

Проект «Школа керівників бібліотек» вчергове зібрав директорів книгозбірень з усієї області у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва.

Чотири роки реформи місцевого самоврядування, територіальна організація влади та створення об’єднаних територіальних громад зумовили зміни також і в бібліотечних мережах. У Вінницькій області пройшли вибори в 35 ОТГ і законодавчо публічні бібліотеки, які розміщуються на їхніх територіях,  отримали нових власників.

Бібліотеки активно включаються в процес розбудови нового культурного простору територіальних громад. І саме з метою  поповнення таких знань  у ВОУНБ ім. К.А Тімірязєва, як головному бібліотечному  методичному центрі, відбулося заняття школи керівника на тему «Бібліотека в системі координат культурного простору територіальної громади».

– Бібліотеки зараз прийнято вважати малозначущими, – прокоментувала директор Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва Лариса Сеник. – Вони витісняються з інформаційного середовища, тому розвиток та розширення можливостей різних бібліотечних інформаційних сервісів, які б задовольняли потреби усіх категорій користувачів – одне із пріоритетних завдань перед нами.

До публічного обговорення змін в бібліотечній системі долучилися представниця Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лілія Попова, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський.

– Проект «Школа керівників бібліотек» – це майданчик, де ви можете поспілкуватися, обговорити проблеми та поділитися досвідом, – звернувся до керівників бібліотек Михайло Кременюк. – Нині активно проходить процес організаційних змін у бібліотеках ОТГ, зумовлений реформою децентралізації. Нам, як представникам влади, важливо почути ваші проблеми і долучитись до спільного їхнього вирішення.

Презентували роботу своїх місцевих книгозбірень директор централізованої бібліотечної системи Немирівської ОТГ Олена Коваль та директор КЗ «Публічна бібліотека Жданівської сільської ради Хмільницького району» Марія Вонхольська. Учасники «Школи керівників бібліотек» мали змогу в формі діалогу обговорити досвід своїх колег.

Повернутись Створено: 21 серпня 2018 року, 18:01 Переглядів: 917

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація