Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Керівники бібліотек зібрались обговорити проблеми бібліотечної системи Роздрукувати

Проект «Школа керівників бібліотек» вчергове зібрав директорів книгозбірень з усієї області у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва.

Чотири роки реформи місцевого самоврядування, територіальна організація влади та створення об’єднаних територіальних громад зумовили зміни також і в бібліотечних мережах. У Вінницькій області пройшли вибори в 35 ОТГ і законодавчо публічні бібліотеки, які розміщуються на їхніх територіях,  отримали нових власників.

Бібліотеки активно включаються в процес розбудови нового культурного простору територіальних громад. І саме з метою  поповнення таких знань  у ВОУНБ ім. К.А Тімірязєва, як головному бібліотечному  методичному центрі, відбулося заняття школи керівника на тему «Бібліотека в системі координат культурного простору територіальної громади».

– Бібліотеки зараз прийнято вважати малозначущими, – прокоментувала директор Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва Лариса Сеник. – Вони витісняються з інформаційного середовища, тому розвиток та розширення можливостей різних бібліотечних інформаційних сервісів, які б задовольняли потреби усіх категорій користувачів – одне із пріоритетних завдань перед нами.

До публічного обговорення змін в бібліотечній системі долучилися представниця Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лілія Попова, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський.

– Проект «Школа керівників бібліотек» – це майданчик, де ви можете поспілкуватися, обговорити проблеми та поділитися досвідом, – звернувся до керівників бібліотек Михайло Кременюк. – Нині активно проходить процес організаційних змін у бібліотеках ОТГ, зумовлений реформою децентралізації. Нам, як представникам влади, важливо почути ваші проблеми і долучитись до спільного їхнього вирішення.

Презентували роботу своїх місцевих книгозбірень директор централізованої бібліотечної системи Немирівської ОТГ Олена Коваль та директор КЗ «Публічна бібліотека Жданівської сільської ради Хмільницького району» Марія Вонхольська. Учасники «Школи керівників бібліотек» мали змогу в формі діалогу обговорити досвід своїх колег.

Повернутись Створено: 21 серпня 2018 року, 18:01 Переглядів: 1062

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація