23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники бібліотек зібрались обговорити проблеми бібліотечної системи Роздрукувати

Проект «Школа керівників бібліотек» вчергове зібрав директорів книгозбірень з усієї області у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва.

Чотири роки реформи місцевого самоврядування, територіальна організація влади та створення об’єднаних територіальних громад зумовили зміни також і в бібліотечних мережах. У Вінницькій області пройшли вибори в 35 ОТГ і законодавчо публічні бібліотеки, які розміщуються на їхніх територіях,  отримали нових власників.

Бібліотеки активно включаються в процес розбудови нового культурного простору територіальних громад. І саме з метою  поповнення таких знань  у ВОУНБ ім. К.А Тімірязєва, як головному бібліотечному  методичному центрі, відбулося заняття школи керівника на тему «Бібліотека в системі координат культурного простору територіальної громади».

– Бібліотеки зараз прийнято вважати малозначущими, – прокоментувала директор Вінницької ОУНБ ім. К.А. Тімірязєва Лариса Сеник. – Вони витісняються з інформаційного середовища, тому розвиток та розширення можливостей різних бібліотечних інформаційних сервісів, які б задовольняли потреби усіх категорій користувачів – одне із пріоритетних завдань перед нами.

До публічного обговорення змін в бібліотечній системі долучилися представниця Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лілія Попова, заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк та начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський.

– Проект «Школа керівників бібліотек» – це майданчик, де ви можете поспілкуватися, обговорити проблеми та поділитися досвідом, – звернувся до керівників бібліотек Михайло Кременюк. – Нині активно проходить процес організаційних змін у бібліотеках ОТГ, зумовлений реформою децентралізації. Нам, як представникам влади, важливо почути ваші проблеми і долучитись до спільного їхнього вирішення.

Презентували роботу своїх місцевих книгозбірень директор централізованої бібліотечної системи Немирівської ОТГ Олена Коваль та директор КЗ «Публічна бібліотека Жданівської сільської ради Хмільницького району» Марія Вонхольська. Учасники «Школи керівників бібліотек» мали змогу в формі діалогу обговорити досвід своїх колег.

Повернутись Створено: 21 серпня 2018 року, 18:01 Переглядів: 879

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація