17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Керівники десяти провідних лізингових компаній зустрілися із бізнесом Вінниччини Роздрукувати

У Вінниці відбувся ярмарок лізингу «Фінансування малого та середнього бізнесу лізинговими компаніями». Участь у заході взяли майже 40 представників малого та середнього бізнесу, а також 10 фінансових та лізингових компаній. Організаторами заходу виступили Агенція регіонального розвитку Вінницької області спільно з асоціацією «Українське об’єднання лізингодавців».

До учасників семінару з вітальним словом звернулась директорка Агенції регіонального розвитку Вінницької області Наталія Гижко, яка представила Агенцію, як комунікативний майданчик, який налагоджує зв’язки з місцевими чи регіональними органами влади, зокрема у питаннях розвитку малого та середнього підприємництва, регіонального розвитку, залученні інвестицій та здійснює низку заходів з покращення бізнес-середовища та іміджу області.

За словами директорки Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців» Марини Масіч, основна мета зустрічі – ознайомити підприємців із таким інструментом як фінансовий лізинг, надати практичні поради як отримати техніку та обладнання і при цьому мати привабливий баланс для подальшого кредитування, оптимізації грошових потоків, а також поради, як обрати надійну лізингову компанію.

Презентації та доповіді експертів були акцентовані на різні сфери бізнесу зокрема: сільського господарства, виробництва, медичних, транспортних і комунальних послуг, готельно-ресторанної сфери. Крім цього, учасникам семінару було поінформовано про суть та види лізингу, його переваги для бізнесу, особливості лізингових умов для різного обладнання та техніки, можливості оптимізації та розвитку бізнесу за рахунок фінансування від лізингових компаній.

Паралельно з презентаціями проходив «Ярмарок лізингу», де були представлені провідні компанії – учасники Асоціації «Українське об’єднання лізингодавців.

Потенційні клієнти, представники малого та середнього бізнесу, мали змогу отримати більш детальну інформацію від лізингових компаній-учасників, а також налагодити партнерські відносини для реалізації власних бізнес-проєктів.

Повернутись Створено: 5 грудня 2019 року, 14:24
Оновлено: 5 грудня 2019 року, 14:25
Переглядів: 282

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація