Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники комунальних установ отримають доручення про вільний доступ журналістів до підприємств Роздрукувати

Під час пленарного засідання 7-ї сесії 7-го скликання голова обласної Ради Анатолій Олійник повідомив, що усі керівники комунальних підприємств області отримають  офіційні листи-доручення з проханням забезпечити вільний доступ журналістів до установ.

- Кожен керівник комунального підприємства отримає протокольне доручення про доступ журналістів до комунальних закладів з нагадуванням про законодавство, яке забезпечує доступ журналістів до інформації, якщо це не передбачає іншого, - наголосив Анатолій Дмитрович.

Журналістську діяльність в Україні регламентують такі нормативно-правові акти: ст. 34 Конституції України, ст. 35 Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», ст. 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».  З 2015 року  діє  Закон України №421-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій законної професійної діяльності журналістів", де йдеться про посилення відповідальності за перешкоджання професійній діяльності журналістів. Ним встановлена кримінальна відповідальність за погрозу або насильство щодо журналіста, за умисне знищення або пошкодження майна журналіста.

Повернутись Створено: 2 липня 2016 року, 13:37 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація