23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники молдовського міста Сороки приїхали до Вінниці, аби вирішити питання очисних споруд у Ямпільському районі Роздрукувати

16 березня 2016 року відбулася робоча зустріч голови Вінницької облради Анатолія Олійника, очільника  Вінницької області Валерія Коровія та начальників управлінь і Департаментів  Вінницької  ОДА з молдовською делегацією. До Вінниці завітали  голова Сорокського району Міхай Мицу, керівник Сорокського  відділення Державної канцелярії Молдови Борис Андоній та секретар Сорокської районної ради Стелла Забріян.

Метою зустрічі стало проведення домовленостей щодо подальшої співпраці між Вінницькою областю та Сорокським районом Республіки Молдова.

- Наші регіони об’єднує спільні об’єкти, - сказав на зустрічі голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник – Це будівництво міжнародного мосту у районі Ямполя, вирішення питання з очисними спорудами, які знаходяться  на території України, але перебувають на балансі у молдавської сторони. Отже, першочергове завдання – вирішення питання з очисними спорудами у селі Цекинівка Ямпільского району. І як результат – утилізація мулових відкладень, що утворились внаслідок роботи очисних споруд  - а це близько  2000 тонн - та досі зберігаються на українській території.

Стосовно будівництва мосту поблизу Ямполя, вирішено створити робочу групу, скласти кошторис, аби визначити скільки коштів має вкласти у це будівництво Україна, а скільки Молдова. Представник молдавської делегації  Міхай Мицу повідомив, що  Словенія,  яка межує з Молдовою готова виділити  4 млн євро на реалізацію цього проекту.

Завершили розмову планами щодо  виходу вінницьких підприємств на молдавський ринок та розглянули можливість використання Молдови, як транзитної країни на шляху  до Румунії та країн Європейського Союзу.

Повернутись Створено: 16 березня 2016 року, 17:19 Переглядів: 816

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація