Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники обласної Ради отримали подяки від 1-го окремого батальйону морської піхоти Роздрукувати

14 листопада, напередодні Дня морської піхоти, командир 1-го окремого батальйону морської піхоти Ігор Попадюк вручив подяки голові обласної Ради Анатолію Олійнику та першому заступнику голови  Людмилі Щербаківській за надання регулярної допомоги військовій частині та її підтримку під час виконання бойового завдання на сході України.   

Ігор Попадюк висловив слова вдячності за те, що обласна влада небайдуже ставиться до долі військової частини та постійно надає свою підтримку батальйону.

- Від імені всієї військової частини вдячний за вашу підтримку та розуміння, - зауважив Ігор Попадюк. - Вирішення першочергових питань із продуктами харчування, одягом,  необхідними запчастинами, будівельними матеріалами та матеріалами для обладнання військових позицій – вкрай важливе для нас.

Наразі військова частина 1-го окремого батальйону морської піхоти дислокується в місті Миколаєві, а до окупації Кримського півострова розміщувалася в місті Феодосії. Після захоплення півострова російськими військами 137 солдатів 1-го окремого батальйону морської піхоти залишилися вірними Україні. У 2014 році морська піхота України відправлена в зону АТО на сході країни.

Щороку 16 листопада в Україні  відзначається День морської піхоти.

 

Повернутись Створено: 14 листопада 2016 року, 14:23 Переглядів: 1715

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація