23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники обласної Ради отримали подяки від 1-го окремого батальйону морської піхоти Роздрукувати

14 листопада, напередодні Дня морської піхоти, командир 1-го окремого батальйону морської піхоти Ігор Попадюк вручив подяки голові обласної Ради Анатолію Олійнику та першому заступнику голови  Людмилі Щербаківській за надання регулярної допомоги військовій частині та її підтримку під час виконання бойового завдання на сході України.   

Ігор Попадюк висловив слова вдячності за те, що обласна влада небайдуже ставиться до долі військової частини та постійно надає свою підтримку батальйону.

- Від імені всієї військової частини вдячний за вашу підтримку та розуміння, - зауважив Ігор Попадюк. - Вирішення першочергових питань із продуктами харчування, одягом,  необхідними запчастинами, будівельними матеріалами та матеріалами для обладнання військових позицій – вкрай важливе для нас.

Наразі військова частина 1-го окремого батальйону морської піхоти дислокується в місті Миколаєві, а до окупації Кримського півострова розміщувалася в місті Феодосії. Після захоплення півострова російськими військами 137 солдатів 1-го окремого батальйону морської піхоти залишилися вірними Україні. У 2014 році морська піхота України відправлена в зону АТО на сході країни.

Щороку 16 листопада в Україні  відзначається День морської піхоти.

 

Повернутись Створено: 14 листопада 2016 року, 14:23 Переглядів: 1541

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація