9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники обласної Ради ознайомились з дробильною установкою для вертикального обрізання гілок дерев і переробки їх на щепу Роздрукувати

14 березня  голова обласної Ради Анатолій Олійник та перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська на території Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства „Віноблагроліс”ознайомились з дробильною  установкою „ТЕХНОМОТОР”, трактором  „Нью Холланд 170” і навісним  обладнанням для вертикального обрізання гілок дерев, яка була нещодавно закуплена в Німеччині.

Техніка знадобиться для підрізання гілок і переробки їх на щепу в смузі відводу 7 тисяч кілометрів доріг загальнодержавного значення. Вартість комплексу складає біля 5 млн. 600 тис. грн. За його допомогою можна буде переробляти 10-15 кубометрів гілок товщиною до 15 сантиметрів на щепу. Щепу відправлятимуть на опалення до котелень. Заробляти планують 396 тисяч гривень на рік.

Генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства „Віноблагроліс” Анатолій Іванець зазначив, що реалізація лісопродукції, заготовленої на 80-100 га, повністю відшкодує вартість обладнання. До прикладу, „Вінницяміськтеплоекомуненерго” в рік має намір замовляти 80 тис. тонн щепи.

Повернутись Створено: 14 березня 2016 року, 17:51 Переглядів: 1281

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація