2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники обласної Ради привітали єврейську громаду зі святом Песаха Роздрукувати

3 квітня заступник голови обласної Ради Наталія Солейко привітала від імені очільників виконавчої та представницької влади Вінниччини єврейську громаду з нагоди свята Песах, єврейської Пасхи.

– Саме ця подія нагадує кожному із нас, що Господь з нами, що нічого в світі не відбувається без Його великої волі. Міліє душа людини без віри, без Бога втрачається і зміст життя нашого!

Подільська земля зустріла цьогорічну весну з великою біллю та тривогою за майбутнє, в першу чергу, нашого народу та нашої держави.

Мабуть, це є та мить, коли ми маємо повернути свої обличчя до Господа, переосмислити своє життя, посилити свої молитви, відродити в своїх серцях почуття любові до світу та один до одного, що є фундаментом віри, надії та нашого земного щастя, – зазначила Наталія Солейко, вітаючи єврейську громаду з пасхальним святом.

Від імені очільників виконавчої та представницької влади Вінниччини вона побажала всім міцного здоров'я, злагоди, добробуту, миру; «щоб у ці святкові дні душі і серця наповнилися радістю та всепрощенням, вірою й любов’ю до ближніх».

Повернутись Створено: 6 квітня 2015 року, 16:25 Переглядів: 924

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація