Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники обласної Ради привітали Михайла Вдовцова із 60-річним ювілеєм Роздрукувати

10 березня у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А.Тімірязєва відбувся творчий вечір «Яблуні Благовіщення», організований з нагоди 60-ї річниці від Дня народження депутата Вінницької обласної Ради, письменника Михайла Вдовцова. Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка ювіляра привітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий справами Степан Нешик.

У святковому дійстві також взяли участь начальник управління культури і туризму ОДА Марія Скрипник, працівники виконавчого апарату обласної Ради, представники творчої інтелігенції, митці та молоді таланти Вінниччини, громадськість міста.

– Михайло Леонтійович вже декілька скликань є депутатом обласної Ради, багато років очолює постійну комісію з питань культури духовності та історичної спадщини. І це дуже символічно, бо по суті своїй він дуже романтична, творча і дуже активна людина, у якої безліч планів, більшість з яких втілюються в життя, – наголосила у своєму вітальному слові Наталія Солейко. – Щиро зичимо Вам міцного здоров’я на довгі роки, багато вірних друзів та шанувальників; здійснення творчих задумів для користі та процвітання нашої області й держави, – побажала Михайлу Вдовцову заступник голови обласної Ради.

– За роки нашої спільної роботи про Михайла Леонтійовича можна сказати дуже багато гарного і доброго. Він випромінює позитивну енергію, приємний у спілкуванні; він відданий своїй справі, області, людям,– підкреслив, вітаючи ювіляра заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради - керуючий справами Степан Нешик.

Вечір творчості «Яблуні Благовіщення» продовжили митці та молоді таланти Вінниччини.

Для довідки.

Вдовцов Михайло Леонтійович народився 7 березня 1955 року в с.Довжок Ямпільського району Вінницької області. Депутат Вінницької обласної Ради 3, 4, 6 скликань; голова постійної комісії з питань культури, духовності та історичної спадщини. На сьогодні є директором Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу Вінницького національного аграрного університету.

Літературна діяльність: член Національної спілки журналістів України (2000), Національної спілки письменників України (2011). Автор книг: «Романтичні овиди Кетрос» (2008, 2009), «Благодать самотності» (2009), «Одному жити холодно» (2010), «Мої Кетроси» (2010), «Зерно з татових черевиків» (2011); краєзнавчої розвідки «Бубнівська кераміка» (у співавторстві з І.П.Мельничуком, Л.С.Мельничук) (1998). Один з ініціаторів видання та член редколегії літературно-краєзнавчого альманаху «Русалка Дністровая» (2013).

Повернутись Створено: 10 березня 2015 року, 18:33 Переглядів: 1870

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація