23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники обласної Ради взяли участь у виїзній колегії облдержадміністрації Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, його заступники Ігор Хміль та Михайло Кременюк взяли участь у виїзній колегії облдержадміністрації на тему: «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за І квартал», яка відбулася 19 квітня на базі Тростянецької райдержадміністрації під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.

На колегію були запрошені народний депутат України Микола Кучер, депутати обласної Ради Дмитро Чаленко, Лариса Білозір, Геннадій Мазур та Людмила Головашич, керівники силових структур області, голови районних рад, райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, голови об’єднаних територіальних громад, керівники обласних департаментів, управлінь, установ та організацій, представники засобі масової інформації.  

В рамках візиту на Тростянеччину відбулося урочисте відкриття реконструйованого приміщення лікувального корпусу відділення реанімації та інтенсивної терапії Тростянецької центральної лікарні.

Після чого всі члени колегії оглянули фонтанну та центральну площу Тростянця.

Важливою подією для жителів селища також стало відкриття реконструйованого приміщення спорткомплексу «Колос», де проведено реконструкцію теплозабезпечення із заміною котлів, системи опалення та теплових мереж, проведено капітальний ремонт спортивної зали, приміщення для відпочинку, а також санітарно-технічних приміщень закладу.

Для реконструкції комплексу з державного бюджету виділено 1 млн 333 тис грн, ще 1 млн 780 тис грн спрямовано з бюджету селища. 

Під час візиту до Тростянця учасники колегії ознайомилися із роботою Центру надання адміністративних послуг.

Після чого роботу розпочало засідання колегії облдержадміністрації, в ході якої шістьом вінничанам вручили державні відзнаки й нагороди та почесні грамоти Кабінету Міністрів України.   

Під час колегії учасники засідання заслухали доповідь про основні показники економічного розвитку області за І квартал 2018 року, а також про хід виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування області, стан виконання бюджету за І квартал, здійснення заходів з благоустрою територій населених пунктів регіону, хід завершення 2017-2018 навчального року та реалізації Концепції «Нова українська школа», а також стан співпраці органів виконавчої влади із засобами масової інформації та громадськістю області. Крім того, в рамках колегії Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька інформувала присутніх про соціально-економічний розвиток громади.

Повернутись Створено: 20 квітня 2018 року, 11:47 Переглядів: 930

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація