Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники обласної Ради взяли участь у виїзній колегії облдержадміністрації Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, його заступники Ігор Хміль та Михайло Кременюк взяли участь у виїзній колегії облдержадміністрації на тему: «Про підсумки соціально-економічного розвитку області за І квартал», яка відбулася 19 квітня на базі Тростянецької райдержадміністрації під керівництвом голови облдержадміністрації Валерія Коровія.

На колегію були запрошені народний депутат України Микола Кучер, депутати обласної Ради Дмитро Чаленко, Лариса Білозір, Геннадій Мазур та Людмила Головашич, керівники силових структур області, голови районних рад, райдержадміністрацій, міські голови міст обласного значення, голови об’єднаних територіальних громад, керівники обласних департаментів, управлінь, установ та організацій, представники засобі масової інформації.  

В рамках візиту на Тростянеччину відбулося урочисте відкриття реконструйованого приміщення лікувального корпусу відділення реанімації та інтенсивної терапії Тростянецької центральної лікарні.

Після чого всі члени колегії оглянули фонтанну та центральну площу Тростянця.

Важливою подією для жителів селища також стало відкриття реконструйованого приміщення спорткомплексу «Колос», де проведено реконструкцію теплозабезпечення із заміною котлів, системи опалення та теплових мереж, проведено капітальний ремонт спортивної зали, приміщення для відпочинку, а також санітарно-технічних приміщень закладу.

Для реконструкції комплексу з державного бюджету виділено 1 млн 333 тис грн, ще 1 млн 780 тис грн спрямовано з бюджету селища. 

Під час візиту до Тростянця учасники колегії ознайомилися із роботою Центру надання адміністративних послуг.

Після чого роботу розпочало засідання колегії облдержадміністрації, в ході якої шістьом вінничанам вручили державні відзнаки й нагороди та почесні грамоти Кабінету Міністрів України.   

Під час колегії учасники засідання заслухали доповідь про основні показники економічного розвитку області за І квартал 2018 року, а також про хід виконання ремонтних робіт на автомобільних дорогах загального користування області, стан виконання бюджету за І квартал, здійснення заходів з благоустрою територій населених пунктів регіону, хід завершення 2017-2018 навчального року та реалізації Концепції «Нова українська школа», а також стан співпраці органів виконавчої влади із засобами масової інформації та громадськістю області. Крім того, в рамках колегії Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька інформувала присутніх про соціально-економічний розвиток громади.

Повернутись Створено: 20 квітня 2018 року, 11:47 Переглядів: 951

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація