9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники обласної Ради зробили благодійні внески Роздрукувати

25 березня голова обласної Ради Сергій Свитко спільно із заступником голови обласної Ради Наталією Солейко відвідали благодійний концерт в пам'ять про загиблих Героїв Майдану та на підтримку Збройних Сил України, що відбувся у Вінницькій обласній філармонії.

Концерт відбувся за участі академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» (художній керівник та головний балетмейстер заслужений артист України Анатолій Кондюк) та академічного камерного оркестру «Арката» (художній керівник та диригент – заслужений діяч мистецтв України Георгій Курков).

Керівники обласної Ради зробили благодійні внески у Фонд підтримки сімей загиблих Героїв Небесної Сотні та української армії, яка потребує фінансування на виконання своїх обов’язків із захисту територіальної цілісності української держави.

- Наш обов’язок, як влади - берегти світлу пам'ять українських Героїв Небесної Сотні, що загинули за волю України. Потрібно піклуватися про їхні родини і допомагати тим, хто зазнав поранень, катувань, хто був репресований за свої політичні переконання. Завдяки таким героїчним людям, ми отримали шанс змінити країну. Отже, вони мають бути забезпечені усім необхідним з боку держави. А в підтримці української армії, ми усі маємо демонструвати єдність і згуртованість наших зусиль. Збройні Сили України стоять на сторожі територіальної цілісності і суверенітету української держави. Тому державні органи влади мають забезпечити українським воякам надійний тил, - прокоментував Сергій Свитко. 

Повернутись Створено: 26 березня 2014 року, 12:05 Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація