Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники обласної влади обговорили перспективи ігрових видів спорту Роздрукувати

30 травня голова облдержадміністрації Анатолій Олійник провів робочу нараду з питань розвитку ігрових видів спорту на Вінниччині. У засіданні взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Сергій Дідик, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, окремі депутати обласної Ради, представники громадськості.

В ході зібрання учасники наради обговорили спільне бачення розвитку фізичної культури і спорту на Вінниччині з метою популяризації даних видів фізичної активності серед підростаючого покоління.

Про стан та перспективи розвитку ігрових видів спорту в області поінформував присутніх начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Дідик.

У своїй доповіді він зазначив, що Вінницька область входить до когорти найсильніших спортивних областей України у своїй категорії. За підсумками державного рейтингу 2013 року серед територіальних фізкультурно-спортивних організацій 2-ї групи областей, наш регіон посів друге місце з олімпійських видів спорту і перше місце – з не олімпійських. Серед усіх регіонів України ми входимо до десятки найкращих. В області розвивається 59 видів спорту. До основного складу Національної збірної команди України входить 133 спортсмени Вінниччини. За ініціативи управління у справах фізичної культури і спорту двадцять дев’ять спортсменів Вінниччини отримують річну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради.

Окремим питанням стало обговорення щодо проблем фінансового забезпечення галузі.

Підсумовуючи засідання, було зазначено, що безумовний пріоритет обласної влади – розвивати та підтримувати всі існуючі ігрові види спорту.

Повернутись Створено: 31 травня 2014 року, 11:46 Переглядів: 921

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація