23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники обласної влади обговорили перспективи ігрових видів спорту Роздрукувати

30 травня голова облдержадміністрації Анатолій Олійник провів робочу нараду з питань розвитку ігрових видів спорту на Вінниччині. У засіданні взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Сергій Дідик, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, окремі депутати обласної Ради, представники громадськості.

В ході зібрання учасники наради обговорили спільне бачення розвитку фізичної культури і спорту на Вінниччині з метою популяризації даних видів фізичної активності серед підростаючого покоління.

Про стан та перспективи розвитку ігрових видів спорту в області поінформував присутніх начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Дідик.

У своїй доповіді він зазначив, що Вінницька область входить до когорти найсильніших спортивних областей України у своїй категорії. За підсумками державного рейтингу 2013 року серед територіальних фізкультурно-спортивних організацій 2-ї групи областей, наш регіон посів друге місце з олімпійських видів спорту і перше місце – з не олімпійських. Серед усіх регіонів України ми входимо до десятки найкращих. В області розвивається 59 видів спорту. До основного складу Національної збірної команди України входить 133 спортсмени Вінниччини. За ініціативи управління у справах фізичної культури і спорту двадцять дев’ять спортсменів Вінниччини отримують річну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради.

Окремим питанням стало обговорення щодо проблем фінансового забезпечення галузі.

Підсумовуючи засідання, було зазначено, що безумовний пріоритет обласної влади – розвивати та підтримувати всі існуючі ігрові види спорту.

Повернутись Створено: 31 травня 2014 року, 11:46 Переглядів: 836

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація