Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники обласної влади обговорили перспективи ігрових видів спорту Роздрукувати

30 травня голова облдержадміністрації Анатолій Олійник провів робочу нараду з питань розвитку ігрових видів спорту на Вінниччині. У засіданні взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, голова постійної комісії обласної Ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Ігор Вернигор, начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Сергій Дідик, директор Департаменту фінансів ОДА Микола Копачевський, окремі депутати обласної Ради, представники громадськості.

В ході зібрання учасники наради обговорили спільне бачення розвитку фізичної культури і спорту на Вінниччині з метою популяризації даних видів фізичної активності серед підростаючого покоління.

Про стан та перспективи розвитку ігрових видів спорту в області поінформував присутніх начальник управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Дідик.

У своїй доповіді він зазначив, що Вінницька область входить до когорти найсильніших спортивних областей України у своїй категорії. За підсумками державного рейтингу 2013 року серед територіальних фізкультурно-спортивних організацій 2-ї групи областей, наш регіон посів друге місце з олімпійських видів спорту і перше місце – з не олімпійських. Серед усіх регіонів України ми входимо до десятки найкращих. В області розвивається 59 видів спорту. До основного складу Національної збірної команди України входить 133 спортсмени Вінниччини. За ініціативи управління у справах фізичної культури і спорту двадцять дев’ять спортсменів Вінниччини отримують річну стипендію облдержадміністрації та обласної Ради.

Окремим питанням стало обговорення щодо проблем фінансового забезпечення галузі.

Підсумовуючи засідання, було зазначено, що безумовний пріоритет обласної влади – розвивати та підтримувати всі існуючі ігрові види спорту.

Повернутись Створено: 31 травня 2014 року, 11:46 Переглядів: 865

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація