Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники обласної влади обговорили виконання програми про соціальний захист чорнобильців Роздрукувати

У нараді, під час якої обговорювалися питання належного фінансування та медичного забезпечення громадян, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, взяли участь заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, заступник голови облдержадміністрації Людмила Щербаківська, очільники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації; голови громадських чорнобильських організацій області та представники медичних закладів.

Учасники наради заслухали та обговорили короткі звіти щодо стану виконання державних програм медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, зокрема: про стан фінансування державної програми «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи у 2013 році»; про фінансове забезпечення програми «Пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС»; про якість обслуговування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи у медичних закладах області.

За інформацією виступаючих, на Вінниччині виконується програма державного бюджету щодо соціального захисту постраждалих громадян за 6-ма напрямками видатків, які регламентуються Міністерством соціальної політики України. Обсяг фінансування на 2014 становить 36 млн. 581 тис. грн. Станом на 01.06.2014 року профінансовано 17 млн. 613 тис. грн., відповідно до потреби.

Станом на 01.04.2014 р. на обліку в медичних закладах області перебуває 89496 постраждалих осіб, із них 4402 «ліквідаторів», 570 осіб евакуйованих із зони радіоактивного забруднення, 66737 чол., віднесених до ІІІ гр. первинного обліку, 17720 постраждалих дітей та 67 дітей, народжених від дітей постраждалих. 

Повернутись Створено: 6 червня 2014 року, 18:54 Переглядів: 866

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація