9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники обласної влади привітали працівників міліції з професійним святом Роздрукувати

18 грудня у приміщенні управління МВС України у Вінницькій області відбулись урочистості з нагоди відзначення 23-ї річниці Дня міліції України. Працівників та ветеранів органів внутрішніх справ з професійним святом привітали керівники обласної та міської влади – голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

У святковому зібранні також взяли участь представники судової гілки влади, силових структур, духовенства; громадські діячі.

– У нас з вами однакове завдання – оберігати права і свободи громадян України. Я переконана, що переважна більшість із вас діє саме так, щоб довести це кожним своїм кроком, усіма своїми діями, – звернулась до присутніх Наталія Солейко, вітаючи особовий склад і ветеранів структури від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатського корпусу Вінниччини.

– Ваша служба – це спосіб життя, напруженого й відповідального. Вам доводиться забезпечувати не лише охорону внутрішнього правопорядку, а й, на превеликий жаль, брати участь у бойових діях, які проходять на території нашої країни. Я зичу, щоб ви разом з громадою, з усім українським народом гідно витримали всі труднощі й залишалися завжди здоровими та неушкодженими. Щоб вам доводилося виконувати лише ті накази, які не суперечать Конституції України, а служать на благо суспільства, – побажала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Звертаючись із вітальним словом до присутніх, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник висловив подяку працівникам органів внутрішніх справ регіону за вірність присязі та гідне виконання службового обов’язку.

З нагоди свята керівники області та міста вручили правоохоронцям подарунки та почесні грамоти.

Під час урочистостей також прозвучали віршовані та пісенні вітання від юних артистів та творчих колективів області.

Для довідки.

Щоденно охорону громадського порядку у Вінницькій області забезпечують біля 400 працівників міліції, безпеку дорожнього руху – більше 200 осіб, охорону державного та особистого майна – близько 240 правоохоронців. Цілодобову варту в чергових частинах та слідчо-оперативних групах несуть більше півтисячі працівників.

Повернутись Створено: 18 грудня 2014 року, 17:53 Переглядів: 968

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація