26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники обласної влади привітали працівників міліції з професійним святом Роздрукувати

18 грудня у приміщенні управління МВС України у Вінницькій області відбулись урочистості з нагоди відзначення 23-ї річниці Дня міліції України. Працівників та ветеранів органів внутрішніх справ з професійним святом привітали керівники обласної та міської влади – голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

У святковому зібранні також взяли участь представники судової гілки влади, силових структур, духовенства; громадські діячі.

– У нас з вами однакове завдання – оберігати права і свободи громадян України. Я переконана, що переважна більшість із вас діє саме так, щоб довести це кожним своїм кроком, усіма своїми діями, – звернулась до присутніх Наталія Солейко, вітаючи особовий склад і ветеранів структури від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатського корпусу Вінниччини.

– Ваша служба – це спосіб життя, напруженого й відповідального. Вам доводиться забезпечувати не лише охорону внутрішнього правопорядку, а й, на превеликий жаль, брати участь у бойових діях, які проходять на території нашої країни. Я зичу, щоб ви разом з громадою, з усім українським народом гідно витримали всі труднощі й залишалися завжди здоровими та неушкодженими. Щоб вам доводилося виконувати лише ті накази, які не суперечать Конституції України, а служать на благо суспільства, – побажала заступник голови обласної Ради Наталія Солейко.

Звертаючись із вітальним словом до присутніх, голова облдержадміністрації Анатолій Олійник висловив подяку працівникам органів внутрішніх справ регіону за вірність присязі та гідне виконання службового обов’язку.

З нагоди свята керівники області та міста вручили правоохоронцям подарунки та почесні грамоти.

Під час урочистостей також прозвучали віршовані та пісенні вітання від юних артистів та творчих колективів області.

Для довідки.

Щоденно охорону громадського порядку у Вінницькій області забезпечують біля 400 працівників міліції, безпеку дорожнього руху – більше 200 осіб, охорону державного та особистого майна – близько 240 правоохоронців. Цілодобову варту в чергових частинах та слідчо-оперативних групах несуть більше півтисячі працівників.

Повернутись Створено: 18 грудня 2014 року, 17:53 Переглядів: 820

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація