Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники обласної влади привітали представників Збройних Сил України Роздрукувати

5 грудня керівники обласної та міської влади привітали представників Збройних Сил України. В урочистих заходах, що відбулися в Будинку офіцерів, взяли участь голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський та в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

– Цьогоріч, як ніколи, це свято набуває значимості всенародного. Незламний дух, мужність і патріотизм демонструють сьогодні наші воїни, від молодого призовника – до сивочолого генерала, на землях східної України. Своїм прикладом вони підтверджують ті славні традиції, починаючи з часів Київської Русі, як потрібно відстоювати свою волю та свою рідну землю, – зазначив Ігор Кревський, вітаючи учасників зібрання від імені голови обласної Ради Сергія Свитка і депутатського корпусу Вінниччини.

Він наголосив, що на сьогоднішній день українська армія стала об’єднуючим символом нашої держави, гарантом її безпеки та незалежності.

Виконувач обов’язків командувача Повітряних Сил України Збройних Сил України, генерал-лейтенант Віктор Сідаш у своєму виступі зауважив, що за мужність, героїзм та самопожертву у захисті державної територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу понад 6 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України нагороджені державними та відомчими нагородами. П’ятеро з них удостоєні найвищого звання – «Герой України».

– Високого звання «Герой України» удостоєнні командир авіаційної ескадрильї «Блакитна стежа» 15-ї бригади транспортної авіації Повітряних Сил підполковник Костянтин Могилко. Будучи командиром екіпажу літака, збитого сепаратистами в районі міста Славянськ, він загинув, врятувавши життя членів екіпажу. За проявлену мужність та героїзм під час виконання військового обов’язку начальнику служби безпеки польотів 456-ї бригади транспортної авіації майору Дмитру Майбороді присвоєно звання «Герой України» посмертно. Він, будучи командиром екіпажу літака, збитого сепаратистами в Луганській області, ціною власного життя врятував п’ятьох військовослужбовців, які перебували на борту повітряного судна. В цьому літаку був ще один льотчик – майор Дмитро Шкарбун, який до останньої миті свого життя надавав допомогу командиру у приземленні підбитого літака. Указом Президента, він нагороджений орденом Богдана Хмельницького третього ступеня посмертно, – повідомив Віктор Сідаш.

Світлу пам'ять героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.

Миру, злагоди, благополуччя і оптимізму побажали представникам Збройних Сил України та їхнім сім’ям голова Вінницької ОДА Анатолій Олійник і в.о. Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

Керівники обласної та міської влади вручили представникам Збройних Сил України нагороди, почесні грамоти і премії, а кращі творчі колективи області привітали військовослужбовців святковим концертом. 

Повернутись Створено: 8 грудня 2014 року, 11:11 Переглядів: 1046

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація