Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Керівники області і міста привітали духовенство, прихожан, християн східного обряду із Різдвом Христовим! Роздрукувати

7 січня голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, Вінницький міський голова Сергій Моргунов  привітали священиків і прихожан Свято-Преображенського кафедрального собору Української Православної Церкви Московського Патріархату із Світлим Різдвом Христовим.

Очільники області та міста побажали вірянам церкви миру, здоров’я, достатку і щастя, віри у перемогу українського народу. 

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська  звернулася  до вірян Української Православної Церкви із словами вітання:

- Від голови Вінницької обласної Ради та від себе особисто сердечно вітаю  всіх з Різдвом Христовим!Новий рік завжди приносить нові сподівання на краще, а свято Різдва Христового нагадує про велику надію людства на спасіння. Нехай разом зі сяйвом Різдвяної зірки та гучною Колядою завітають у Ваші оселі мир і добро, тепло і затишок. Зичу Вам багато щастя і радості, незгасаючої Надії, Віри у перемогу Світла над Темрявою, Добра над Злом. Бажаю кожній українській родині, кожній людині мирного неба – це сьогодні найголовніше, а також здоров’я, добра, благополуччя. Хай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а попереду чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Нехай справдяться всі очікування та збудуться найзаповітніші мрії, - сказала Людмила Щербаківська.

В цей день у всіх храмах починається Всенічне богослужіння, яке завершується святковою Різдвяною Літургією. Різдво 7 січня відзначають Українська, Грузинська, Сербська, Єрусалимська православні церкви, афонські монастирі, а також частина католиків і протестантів, що живуть за Юліанським календарем.

Повернутись Створено: 7 січня 2016 року, 22:05 Переглядів: 1088

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація