23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області і міста привітали духовенство, прихожан, християн східного обряду із Різдвом Христовим! Роздрукувати

7 січня голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, Вінницький міський голова Сергій Моргунов  привітали священиків і прихожан Свято-Преображенського кафедрального собору Української Православної Церкви Московського Патріархату із Світлим Різдвом Христовим.

Очільники області та міста побажали вірянам церкви миру, здоров’я, достатку і щастя, віри у перемогу українського народу. 

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська  звернулася  до вірян Української Православної Церкви із словами вітання:

- Від голови Вінницької обласної Ради та від себе особисто сердечно вітаю  всіх з Різдвом Христовим!Новий рік завжди приносить нові сподівання на краще, а свято Різдва Христового нагадує про велику надію людства на спасіння. Нехай разом зі сяйвом Різдвяної зірки та гучною Колядою завітають у Ваші оселі мир і добро, тепло і затишок. Зичу Вам багато щастя і радості, незгасаючої Надії, Віри у перемогу Світла над Темрявою, Добра над Злом. Бажаю кожній українській родині, кожній людині мирного неба – це сьогодні найголовніше, а також здоров’я, добра, благополуччя. Хай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає Вас від негараздів, а попереду чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Нехай справдяться всі очікування та збудуться найзаповітніші мрії, - сказала Людмила Щербаківська.

В цей день у всіх храмах починається Всенічне богослужіння, яке завершується святковою Різдвяною Літургією. Різдво 7 січня відзначають Українська, Грузинська, Сербська, Єрусалимська православні церкви, афонські монастирі, а також частина католиків і протестантів, що живуть за Юліанським календарем.

Повернутись Створено: 7 січня 2016 року, 22:05 Переглядів: 901

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація