23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області і міста привітали колектив обласної телерадіокомпанії “ВІНТЕРА” із професійним святом Роздрукувати

5 червня керівники області і міста привітали керівництво та колектив Вінницької обласної державної телерадіокомпанії “ВІНТЕРА” із професійним святом – Днем журналіста. Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

З вітальним словом до присутніх звернулась Генеральний директор телерадіокомпанії Любов Коваленко, яка подякувала колективу за сумлінну і творчу працю, відзначила, що колектив вистояв у важкі часи випробувань. Очільники області і міста виступили зі словами вітання перед журналістами.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав від імені депутатського корпусу обласного органу місцевого самоврядування колектив Вінницької обласної державної телерадіокомпанії ВІНТЕРА із професійним святом, побажав здоров’я, добра, благополуччя, родинного тепла, творчого натхнення, а також переможного миру.  

- У цій залі сидять справжні майстри слова і пера. Ваш колектив об’єктивно висвітлює події, які відбуваються у Вінницькій області. Не кожний засіб масової інформації може цим похвалитися.  Ми живемо у непростий час. Під час змін і трансформацій щодо державних ЗМІ, дуже важливо, щоб колектив обласної державної телерадіокомпанії був збережений. Обов’язок обласної влади - зробити все можливе і неможливе для того, щоб ви мали усі необхідні умови для праці, - сказав Сергій Свитко.

Керівництвом області у подарунок колективу компанії було підписано сертифікат на отримання 10 тис. грн. за послідовну і професійну роботу у галузі журналістики.

Повернутись Створено: 6 червня 2015 року, 10:12 Переглядів: 822

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація