Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області і міста привітали колектив обласної телерадіокомпанії “ВІНТЕРА” із професійним святом Роздрукувати

5 червня керівники області і міста привітали керівництво та колектив Вінницької обласної державної телерадіокомпанії “ВІНТЕРА” із професійним святом – Днем журналіста. Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

З вітальним словом до присутніх звернулась Генеральний директор телерадіокомпанії Любов Коваленко, яка подякувала колективу за сумлінну і творчу працю, відзначила, що колектив вистояв у важкі часи випробувань. Очільники області і міста виступили зі словами вітання перед журналістами.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав від імені депутатського корпусу обласного органу місцевого самоврядування колектив Вінницької обласної державної телерадіокомпанії ВІНТЕРА із професійним святом, побажав здоров’я, добра, благополуччя, родинного тепла, творчого натхнення, а також переможного миру.  

- У цій залі сидять справжні майстри слова і пера. Ваш колектив об’єктивно висвітлює події, які відбуваються у Вінницькій області. Не кожний засіб масової інформації може цим похвалитися.  Ми живемо у непростий час. Під час змін і трансформацій щодо державних ЗМІ, дуже важливо, щоб колектив обласної державної телерадіокомпанії був збережений. Обов’язок обласної влади - зробити все можливе і неможливе для того, щоб ви мали усі необхідні умови для праці, - сказав Сергій Свитко.

Керівництвом області у подарунок колективу компанії було підписано сертифікат на отримання 10 тис. грн. за послідовну і професійну роботу у галузі журналістики.

Повернутись Створено: 6 червня 2015 року, 10:12 Переглядів: 845

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація