Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області і міста привітали колектив обласної телерадіокомпанії “ВІНТЕРА” із професійним святом Роздрукувати

5 червня керівники області і міста привітали керівництво та колектив Вінницької обласної державної телерадіокомпанії “ВІНТЕРА” із професійним святом – Днем журналіста. Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов.

З вітальним словом до присутніх звернулась Генеральний директор телерадіокомпанії Любов Коваленко, яка подякувала колективу за сумлінну і творчу працю, відзначила, що колектив вистояв у важкі часи випробувань. Очільники області і міста виступили зі словами вітання перед журналістами.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав від імені депутатського корпусу обласного органу місцевого самоврядування колектив Вінницької обласної державної телерадіокомпанії ВІНТЕРА із професійним святом, побажав здоров’я, добра, благополуччя, родинного тепла, творчого натхнення, а також переможного миру.  

- У цій залі сидять справжні майстри слова і пера. Ваш колектив об’єктивно висвітлює події, які відбуваються у Вінницькій області. Не кожний засіб масової інформації може цим похвалитися.  Ми живемо у непростий час. Під час змін і трансформацій щодо державних ЗМІ, дуже важливо, щоб колектив обласної державної телерадіокомпанії був збережений. Обов’язок обласної влади - зробити все можливе і неможливе для того, щоб ви мали усі необхідні умови для праці, - сказав Сергій Свитко.

Керівництвом області у подарунок колективу компанії було підписано сертифікат на отримання 10 тис. грн. за послідовну і професійну роботу у галузі журналістики.

Повернутись Створено: 6 червня 2015 року, 10:12 Переглядів: 890

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація