Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Керівники області і міста привітали вінничан з Христовим Воскресінням Роздрукувати

11-12 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко спільно з представниками облдержадміністрації та міської влади привітав вінничан - віруючих християнського східного обряду, православної віри, керівників і прихожан інших християнських релігійних об’єднань та конфесій міста Вінниці зі Світлим Воскресінням Христовим.

Так, голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький завітали до вінницьких храмів, щоб звернутися із словами Великоднього вітання до вінничан, які прийшли на Богослужіння.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу вищого органу місцевого самоврядування області привітав зі святом Воскресіння Христового вірян – мешканців області і міста, побажав здоров’я, довголіття, добра благополуччя, родинного тепла, миру і спокою. 

- У непростий час ми відзначаємо це величне свято. Історія людської цивілізації – це історія боротьби добра і зла. Сьогодні Україна є в епіцентрі вселенської боротьби добра і зла, бо московська орда, яка прийшла на нашу землю, зневажає заповіді Божі: не вбий, не вкради. Ми віримо, що у цій важкій кровопролитній боротьбі перемога буде за українським народом. Це по-особливому відчувається у такі світлі і радісні дні, адже добро завжди перемагає зло, світло перемагає темряву, а правда перемагає неправду. Наша віра надає нам сили у цій боротьбі. Нехай Господь Бог зміцнює Ваші сили, пошле віру, надію і любов. Христос Воскрес, - сказав виступаючи перед вінничанами Сергій Свитко.

Зокрема, керівники області та міста відвідали: Храм Всім скорботним радість Української Автокефальної Православної Церкви Київського Патріархату, Храм Спаса на Убрусі Української Православної Церкви Київського Патріархату, Свято-Покровський храм Української Греко-Католицької Церкви, Церкву Віфанія Вінницького об’єднання Євангельських християн-баптистів, Церкву Святої Трійці Вінницького об’єднання Християн віри євангельської, Свято-Воскресенський храм Української Православної Церкви Московського Патріархату.

В цей день Світлого Воскресіння Христового віруючі вінницьких храмів у своїх молитвах прославляли Господа Бога, молилися за здоров’я тих, хто зі зброєю у руках стоїть на сторожі суверенітету, незалежності і територіальної цілісності української держави, щоб нарешті український народ здобув перемогу і запанував мир на українській землі.

Христос Воскрес!

Повернутись Створено: 12 квітня 2015 року, 12:26 Переглядів: 940

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація