21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області і міста привітали вінничан з Христовим Воскресінням Роздрукувати

11-12 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко спільно з представниками облдержадміністрації та міської влади привітав вінничан - віруючих християнського східного обряду, православної віри, керівників і прихожан інших християнських релігійних об’єднань та конфесій міста Вінниці зі Світлим Воскресінням Христовим.

Так, голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький завітали до вінницьких храмів, щоб звернутися із словами Великоднього вітання до вінничан, які прийшли на Богослужіння.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу вищого органу місцевого самоврядування області привітав зі святом Воскресіння Христового вірян – мешканців області і міста, побажав здоров’я, довголіття, добра благополуччя, родинного тепла, миру і спокою. 

- У непростий час ми відзначаємо це величне свято. Історія людської цивілізації – це історія боротьби добра і зла. Сьогодні Україна є в епіцентрі вселенської боротьби добра і зла, бо московська орда, яка прийшла на нашу землю, зневажає заповіді Божі: не вбий, не вкради. Ми віримо, що у цій важкій кровопролитній боротьбі перемога буде за українським народом. Це по-особливому відчувається у такі світлі і радісні дні, адже добро завжди перемагає зло, світло перемагає темряву, а правда перемагає неправду. Наша віра надає нам сили у цій боротьбі. Нехай Господь Бог зміцнює Ваші сили, пошле віру, надію і любов. Христос Воскрес, - сказав виступаючи перед вінничанами Сергій Свитко.

Зокрема, керівники області та міста відвідали: Храм Всім скорботним радість Української Автокефальної Православної Церкви Київського Патріархату, Храм Спаса на Убрусі Української Православної Церкви Київського Патріархату, Свято-Покровський храм Української Греко-Католицької Церкви, Церкву Віфанія Вінницького об’єднання Євангельських християн-баптистів, Церкву Святої Трійці Вінницького об’єднання Християн віри євангельської, Свято-Воскресенський храм Української Православної Церкви Московського Патріархату.

В цей день Світлого Воскресіння Христового віруючі вінницьких храмів у своїх молитвах прославляли Господа Бога, молилися за здоров’я тих, хто зі зброєю у руках стоїть на сторожі суверенітету, незалежності і територіальної цілісності української держави, щоб нарешті український народ здобув перемогу і запанував мир на українській землі.

Христос Воскрес!

Повернутись Створено: 12 квітня 2015 року, 12:26 Переглядів: 857

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація