26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області і міста привітали вінничан з Христовим Воскресінням Роздрукувати

11-12 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко спільно з представниками облдержадміністрації та міської влади привітав вінничан - віруючих християнського східного обряду, православної віри, керівників і прихожан інших християнських релігійних об’єднань та конфесій міста Вінниці зі Світлим Воскресінням Христовим.

Так, голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник Вінницького міського голови Сергій Чорнолуцький, начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Ігор Салецький завітали до вінницьких храмів, щоб звернутися із словами Великоднього вітання до вінничан, які прийшли на Богослужіння.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу вищого органу місцевого самоврядування області привітав зі святом Воскресіння Христового вірян – мешканців області і міста, побажав здоров’я, довголіття, добра благополуччя, родинного тепла, миру і спокою. 

- У непростий час ми відзначаємо це величне свято. Історія людської цивілізації – це історія боротьби добра і зла. Сьогодні Україна є в епіцентрі вселенської боротьби добра і зла, бо московська орда, яка прийшла на нашу землю, зневажає заповіді Божі: не вбий, не вкради. Ми віримо, що у цій важкій кровопролитній боротьбі перемога буде за українським народом. Це по-особливому відчувається у такі світлі і радісні дні, адже добро завжди перемагає зло, світло перемагає темряву, а правда перемагає неправду. Наша віра надає нам сили у цій боротьбі. Нехай Господь Бог зміцнює Ваші сили, пошле віру, надію і любов. Христос Воскрес, - сказав виступаючи перед вінничанами Сергій Свитко.

Зокрема, керівники області та міста відвідали: Храм Всім скорботним радість Української Автокефальної Православної Церкви Київського Патріархату, Храм Спаса на Убрусі Української Православної Церкви Київського Патріархату, Свято-Покровський храм Української Греко-Католицької Церкви, Церкву Віфанія Вінницького об’єднання Євангельських християн-баптистів, Церкву Святої Трійці Вінницького об’єднання Християн віри євангельської, Свято-Воскресенський храм Української Православної Церкви Московського Патріархату.

В цей день Світлого Воскресіння Христового віруючі вінницьких храмів у своїх молитвах прославляли Господа Бога, молилися за здоров’я тих, хто зі зброєю у руках стоїть на сторожі суверенітету, незалежності і територіальної цілісності української держави, щоб нарешті український народ здобув перемогу і запанував мир на українській землі.

Христос Воскрес!

Повернутись Створено: 12 квітня 2015 року, 12:26 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація