Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області молились за Україну у Преображенському соборі Роздрукувати

За мир і добробут України та в честь відзначення ювілейної дати незалежності нашої держави, сьогодні  у вінницькому Спасо-Преображенському кафедральному соборі проведено богослужіння. На молебні були присутні голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, а також громадськість міста та прихожани храму.

Молитву за Україну промовив Митрополит Вінницький і Барський Симеон.

Після звершення богослужіння із 25-ю річницею незалежності України привітав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

- Вітаю вас із найвеличнішим державним святом, - звернувся до присутніх Анатолій Дмитрович. - Сотнями років наш народ йшов до мети незалежності. І сьогодні в черговий раз нам необхідно захищати нашу незалежність. Кожен з нас в змозі долучатися до утвердження та розбудови нашої держави. Бажаю усім здоров’я, миру, добробуту та Божого благословення. 

Почесну грамоту обласної Ради та облдержадміністрації за вагомий внесок у розвиток української державності та з нагоди відзначення Дня Незалежності України вручили військовому капелану, протоієрею Сергію Ковтуну. Нагородили священнослужителя за поданням командування Збройних Сил України.

Повернутись Створено: 24 серпня 2016 року, 14:59 Переглядів: 1081

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація