2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області нагородили почесними грамотами вінницьких добровольців Роздрукувати

Сьогодні, 14 березня, голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій привітали та нагородили вінницьких добровольців почесними грамотами і грошовими винагородами під час урочистої зустрічі, яка відбулася у конференц-залі ОДА. Відзнаки облдержадміністрації та обласної Ради отримали 33 учасники бойових дій в зоні АТО.

– Історія землі, на якій ми живемо, століттями знає жахіття поневолення та знищення наших предків, які виборювали для себе свободу. Найкращі віддали життя, найкращі зараз в цій залі, і хоч ворог намагається роз’єднати нас, але я переконаний, що разом нам вдасться зберегти єдність, – наголосив Анатолій Олійник. – Україна і її народ заслуговують бути незалежними, багатими та сильними.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій зазначив, що головне завдання влади сьогодні – втримати стабільність у країні й зробити все можливе для того, щоб рухатися вперед.

Керівники області побажали добровольцям міцного здоров’я і мирного неба, висловивши вдячність за їхню мужність та героїзм у протистоянні з агресором.

Загиблих учасників бойових дій в зоні АТО присутні вшанували хвилиною мовчання.

Після завершення урочистої частини очільники обласної влади поспілкувалися з добровольцями щодо вирішення соціально-побутових та інших актуальних питань українських військовослужбовців, які беруть участь в антитерористичній операції.

Повернутись Створено: 14 березня 2017 року, 17:13 Переглядів: 713

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація