9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області обговорили напрями співпраці з представниками делегації Ліберецького краю Чеської Республіки Роздрукувати

Сьогодні, 13 травня, в рамках відзначення Дня Європи у Вінниці, голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій зустрілися з представниками делегації Ліберецького краю Чеської Республіки. Під час зустрічі керівники області охарактеризували соціально-економічний потенціал Вінниччини та визначили напрями співпраці на перспективу.

Ваш візит для нас, без перебільшення, дуже важливий. Враховуючи ті умови, в яких сьогодні перебуває Україна, – це ще більше додає ваги вашій присутності у Дні Європи на Вінниччині, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Той досвід, який ви маєте в рамках співпраці з Європейським Союзом, для нас дуже важливий. Зокрема, суттєвим є співробітництво в галузі освіти під патронатом Чеської Агенції розвитку, адже ми також працюємо над створенням Агенції регіонального розвитку Вінниччини. Тому сподіваємося, що наші партнерські зв’язки і можливості щодо обміну досвідом та співпраці матимуть гарні перспективи, – наголосив очільник найвищого представницького органу обласної влади .

Анатолій Олійник подякував гостям і всьому чеському народу за підтримку у здійсненні євроінтеграційних прагнень українців і побажав представникам делегації Ліберецького краю приємного перебування на вінницькій землі та нових незабутніх вражень.

В свою чергу керівник управління канцелярії Гетьмана Ліберецького краю Йосеф Хилє озвучив досягнення чеського народу за останні роки та окреслив проблеми, над якими працює їхній регіон сьогодні. Він висловив сподівання, що Україна неодмінно ввійде в Євросоюз, а дружні взаємовідносини з Чеською Республікою стануть хорошим фундаментом для співпраці в майбутньому.

Також чеська делегація презентувала для господарів відеофільм про Ліберецький край, а на завершення зустрічі між сторонами відбувся традиційний обмін подарунками.

Повернутись Створено: 13 травня 2016 року, 14:46 Переглядів: 818

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація