23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області обговорили проблемні питання родичів загиблих Героїв Небесної Сотні Роздрукувати

21 листопада, в рамках відзначення третьої річниці від Дня революції Гідності та Свободи, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська та Вінницький міський голова Сергій Моргунов зустрілися із родинами Героїв Небесної Сотні. На зустрічі були присутні родичі загиблих героїв Небесної Сотні –рідні Максима Шимка, Леоніда Полянського та Валерія Брезденюка.

В ході зібрання обговорили проблемні питання, які наразі хвилюють родичів загиблих та потребують вирішення, зокрема, – щодо надання матеріальної допомоги, відшкодування коштів, вирішення житлово-побутових умов тощо.

Під час зустрічі до присутніх звернулася Людмила Щербаківська.

- Згадуючи події, які відбувалися три роки тому, говорити стає важко та боляче, - зазначила Людмила Щербаківська. – Особливо гостро сприймається це, коли особисто була присутня під час тих історичних подій. Будучи на майдані три роки тому, зі сцени звучали обіцянки про покарання тих, хто причетний до жахливих подій, які там відбувалися. Але до цього часу винні не відповіли за свої вчинки.

Також у своєму виступі Людмила Михайлівна підкреслила, що надання допомоги кожній родині, яка втратила близьку людину, для влади є не просто завданням, а й – обов’язком.

- На жаль, сьогодні відповідальності ще ніхто не поніс за скоєне, - зазначила Людмила Щербаківська. - Варто звернути увагу і на тих, хто відправляв на майдан «тітушок». Нам разом потрібно змінювати країну. Давайте будемо об’єднувати нашу країну, щоб така біда більше не повторювалася. Допускати розбрату в державі не можна, але відповідальність має нести той, хто причетний до страшного злочину.

Повернутись Створено: 21 листопада 2016 року, 17:48 Переглядів: 709

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація