Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Керівники області обговорили проблемні питання з учасниками Чорнобильської катастрофи Роздрукувати

24 квітня, напередодні 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи, відбулась зустріч керівників області з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. У зібранні взяли участь голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, керівники профільних департаментів і управлінь ОДА, голови громадських організацій, які опікуються проблемами чорнобильців.

Під час зустрічі були обговорені питання про поліпшення соціального захисту громадян даної пільгової категорії населення та виконання угоди між Вінницькою обласною державною адміністрацію, обласною Радою і Вінницькою обласною громадською організацією “Союз Чорнобиль України” щодо взаємодії та співробітництва.

За словами директора Департаменту соціальної політики ОДА Марини Коваль, на Вінниччині виконується державна програма щодо соціального захисту постраждалих громадян за 6-ма напрямами видатків. У 2013 році обсяг її фінансування склав 34 млн. 384 тис. грн., а на рік поточний заплановано фінансування у сумі 34 млн. 656 тис. грн.

Майже 2 млн. 300 тисяч гривень спрямовано минулоріч на реалізацію основних завдань за програмою Комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Щорічно у закладах охорони здоров’я області проводиться медичний огляд потерпілих від аварії на ЧАЕС, а з метою оздоровлення у 2013 році путівками було забезпечено 3238 мешканців регіону, у тому числі 2358 дітей.

 

Як зауважила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, проблемним залишається питання житлового забезпечення чорнобильців та недостатності фінансування спецмеддопомоги. Потребує перегляду й рівень пенсійного забезпечення ліквідаторів, гострим є також вирішення питання перевезення осіб пільгових категорій.

Під час обговорення учасники зустрічі висловили чимало зауважень та пропозицій, зокрема, й щодо внесення змін до окремих законодавчих актів.

– Будемо докладати максимум зусиль, щоб зобов’язання, взяті державою перед чорнобильцями, були виконані. І під час наступних наших зустрічей аналізуватимемо реалізацію кожного пункту нашої Угоди, – підкреслив, підсумовуючи зустріч, Анатолій Олійник.

Для довідки.

На Вінниччині станом на 1 квітня 2014 року проживає 91535 осіб, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. З них: 4857 осіб – учасники ліквідації, 85714 (в тому числі 17553 дітей) – потерпілі громадяни, 865 осіб – вдови громадян, смерть яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи та 99 осіб – учасники ліквідації інших ядерних аварій і катастроф, навчань із застосуванням ядерної зброї (прирівняні особи). 

Повернутись Створено: 28 квітня 2014 року, 10:50 Переглядів: 935

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація