13 листопада  о 10.00 в приміщенні Чернівецької районної ради (вул. Святомиколаївська, 103/1) заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк проведе особистий прийом громадян

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області обговорили проблемні питання з учасниками Чорнобильської катастрофи Роздрукувати

24 квітня, напередодні 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи, відбулась зустріч керівників області з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. У зібранні взяли участь голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, керівники профільних департаментів і управлінь ОДА, голови громадських організацій, які опікуються проблемами чорнобильців.

Під час зустрічі були обговорені питання про поліпшення соціального захисту громадян даної пільгової категорії населення та виконання угоди між Вінницькою обласною державною адміністрацію, обласною Радою і Вінницькою обласною громадською організацією “Союз Чорнобиль України” щодо взаємодії та співробітництва.

За словами директора Департаменту соціальної політики ОДА Марини Коваль, на Вінниччині виконується державна програма щодо соціального захисту постраждалих громадян за 6-ма напрямами видатків. У 2013 році обсяг її фінансування склав 34 млн. 384 тис. грн., а на рік поточний заплановано фінансування у сумі 34 млн. 656 тис. грн.

Майже 2 млн. 300 тисяч гривень спрямовано минулоріч на реалізацію основних завдань за програмою Комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Щорічно у закладах охорони здоров’я області проводиться медичний огляд потерпілих від аварії на ЧАЕС, а з метою оздоровлення у 2013 році путівками було забезпечено 3238 мешканців регіону, у тому числі 2358 дітей.

 

Як зауважила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, проблемним залишається питання житлового забезпечення чорнобильців та недостатності фінансування спецмеддопомоги. Потребує перегляду й рівень пенсійного забезпечення ліквідаторів, гострим є також вирішення питання перевезення осіб пільгових категорій.

Під час обговорення учасники зустрічі висловили чимало зауважень та пропозицій, зокрема, й щодо внесення змін до окремих законодавчих актів.

– Будемо докладати максимум зусиль, щоб зобов’язання, взяті державою перед чорнобильцями, були виконані. І під час наступних наших зустрічей аналізуватимемо реалізацію кожного пункту нашої Угоди, – підкреслив, підсумовуючи зустріч, Анатолій Олійник.

Для довідки.

На Вінниччині станом на 1 квітня 2014 року проживає 91535 осіб, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. З них: 4857 осіб – учасники ліквідації, 85714 (в тому числі 17553 дітей) – потерпілі громадяни, 865 осіб – вдови громадян, смерть яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи та 99 осіб – учасники ліквідації інших ядерних аварій і катастроф, навчань із застосуванням ядерної зброї (прирівняні особи). 

Повернутись Створено: 28 квітня 2014 року, 10:50 Переглядів: 855

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація