23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області обговорили проблемні питання з учасниками Чорнобильської катастрофи Роздрукувати

24 квітня, напередодні 28-ї річниці Чорнобильської катастрофи, відбулась зустріч керівників області з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. У зібранні взяли участь голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, керівники профільних департаментів і управлінь ОДА, голови громадських організацій, які опікуються проблемами чорнобильців.

Під час зустрічі були обговорені питання про поліпшення соціального захисту громадян даної пільгової категорії населення та виконання угоди між Вінницькою обласною державною адміністрацію, обласною Радою і Вінницькою обласною громадською організацією “Союз Чорнобиль України” щодо взаємодії та співробітництва.

За словами директора Департаменту соціальної політики ОДА Марини Коваль, на Вінниччині виконується державна програма щодо соціального захисту постраждалих громадян за 6-ма напрямами видатків. У 2013 році обсяг її фінансування склав 34 млн. 384 тис. грн., а на рік поточний заплановано фінансування у сумі 34 млн. 656 тис. грн.

Майже 2 млн. 300 тисяч гривень спрямовано минулоріч на реалізацію основних завдань за програмою Комплексного медико-санітарного забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Щорічно у закладах охорони здоров’я області проводиться медичний огляд потерпілих від аварії на ЧАЕС, а з метою оздоровлення у 2013 році путівками було забезпечено 3238 мешканців регіону, у тому числі 2358 дітей.

 

Як зауважила заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, проблемним залишається питання житлового забезпечення чорнобильців та недостатності фінансування спецмеддопомоги. Потребує перегляду й рівень пенсійного забезпечення ліквідаторів, гострим є також вирішення питання перевезення осіб пільгових категорій.

Під час обговорення учасники зустрічі висловили чимало зауважень та пропозицій, зокрема, й щодо внесення змін до окремих законодавчих актів.

– Будемо докладати максимум зусиль, щоб зобов’язання, взяті державою перед чорнобильцями, були виконані. І під час наступних наших зустрічей аналізуватимемо реалізацію кожного пункту нашої Угоди, – підкреслив, підсумовуючи зустріч, Анатолій Олійник.

Для довідки.

На Вінниччині станом на 1 квітня 2014 року проживає 91535 осіб, які мають статус постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи. З них: 4857 осіб – учасники ліквідації, 85714 (в тому числі 17553 дітей) – потерпілі громадяни, 865 осіб – вдови громадян, смерть яких пов’язана з наслідками Чорнобильської катастрофи та 99 осіб – учасники ліквідації інших ядерних аварій і катастроф, навчань із застосуванням ядерної зброї (прирівняні особи). 

Повернутись Створено: 28 квітня 2014 року, 10:50 Переглядів: 830

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація