Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області обговорили з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан питання співробітництва Роздрукувати

25 листопада керівники області – голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Валерій Коровій провели офіційну зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Абдуалієвим та співробітником Посольства Узбекистану з адміністративних питань Нозімбеком Оділбековим.

В ході зустрічі було обговорено питання продовження співробітництва і започаткування  нових напрямів співпраці Вінниччини з Республікою Узбекистан. Йшлося про взаємовигідні стосунки у галузях: сільського господарства, торгівлі, промисловості, культурного обміну, туризму, реалізацію спільних інвестиційних проектів тошо.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко привітав Посла Республіки Узбекистан в Україні з візитом до Вінницької області.

- Ваш приїзд на Вінниччину – це ще один крок до поглиблення співробітництва між двома державами, між двома народами: українським і узбецьким. Сьогодні дуже складний час для України. Деякі політологи і журналісти стверджують про початок Третьої світової війни. Ми розраховуємо на підтримку узбецького народу і Уряду в боротьбі з російським агресором. Є узбецька приказка: Усі, хто пливуть в одному човні, мають спільну долю”. Ми сьогодні пливемо в одному човні, який називається планета Земля. Нам важливо зберегти мир в усьому світі. На жаль, є держава – Російська Федерація, керівники якої вирішили змінити державні кордони. Керівники цієї країни вважають, що у них мало землі, мало корисних копалин, мало морів і океанів – їм потрібно більше. Імперіалістична політика, що здійснюється сьогодні Росією, дуже небезпечна для інших народів. І тільки спільно ми можемо зупинити агресора. Не можна мовчати, треба робити усе для того, щоб зберегти мир, - заявив під час зустрічі Сергій Свитко.   

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Абдуалієв підтвердив позицію Узбекистану щодо підтримки України в питанні збереження її територіальної цілісності, а також підкреслив важливість співпраці з владою Вінницької області, адже Вінниччина для держави Узбекистан має дуже значний інтерес, особливо в соціально-економічному плані.

В програмі перебування у Вінницькій області Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Узбекистан в Україні Алішера Абдуалієва передбачено: огляд виробництва ПАТ “Вінницький молочний завод ROSHEN” та ПАТ Вінницька кондитерська фабрика “ROSHEN”.

Українська діаспора в Узбекистані нараховує більше 110 тис. осіб. Це найбільша за чисельністю українська діаспора в країнах Центральної Азії. 

Повернутись Створено: 25 листопада 2015 року, 18:07 Переглядів: 979

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація