Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області обговорили з представником посольства США в Україні підготовку до виборів Роздрукувати

29 квітня в приміщенні обласної державної адміністрації відбулась зустріч керівництва Вінницької області з представником Посольства США в Україні Джоном Бушем. Голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник спільно з головою обласної Ради Сергієм Свитком та секретарем Вінницької міської Ради Сергієм Моргуновим, обговорили з американським посадовцем підготовку до проведення президентських виборів на території Вінницької області.

Зустріч пройшла в рамках моніторингового візиту співробітника посольства США в Україні з питань проведення позачергових президентських виборів Президента України, що відбудуться 25 травня 2014 року. Під час розмови з Джоном Бушем було обговорено питання забезпечення громадської безпеки і правопорядку, організацію підготовки та проведення виборів на території Вінницької області, умови ведення виборчої кампанії політичними силами, співпрацю громадських формувань з правоохоронними органами області, запровадження змін після перемоги Майдану.

Голова обласної Ради Сергій Свитко від імені депутатського корпусу обласної Ради привітав Джона Буша з перебуванням на теренах Вінниччини. У своєму виступі очільник обласної Ради розповів про причини усунення від влади кримінально-олігархічного режиму Януковича,  існуючу при ньому систему фальсифікації виборів та важливість забезпечення чесного і прозорого виборчого процесу. Сергій Свитко окремо наголосив на комплексних заходах, що здійснюються органами місцевого самоврядування та виконавчими органами влади Вінницької області по забезпеченню конституційного права громадян обирати та бути обраним.

- Український народ своєю боротьбою на Майдані продемонстрував волю і прагнення жити у правовій, соціальній, демократичній державі з європейськими цінностями. В сучасних складних політичних умовах, вкрай важливо забезпечити проведення чесних, прозорих і демократичних виборів, не допустити виборчих маніпуляцій і фальсифікацій, виключити будь-яку можливість використання адміністративного ресурсу. Проведення позачергових президентських виборів в межах чинного законодавства, є запорукою обрання легітимної влади та стабілізації внутрішньополітичної ситуації в державі, - підкреслив Сергій Свитко.

Керівництво Вінницької області висловило надію, що Сполучені Штати Америки, як гарант недоторканності та територіальної цілісності української держави, сприятимуть Україні у захисті від російської агресії і проведенні легітимних демократичних президентських виборів. В свою чергу, представник Посольства США Джон Буш сказав, що поважає український народ за проявлену мужність і громадянську позицію під час подій на Майдані, і запевнив присутніх у тому, що США допомагатимуть Україні в забезпеченні проведення демократичних виборів, особливо в умовах російської агресії.  

Повернутись Створено: 29 квітня 2014 року, 16:39 Переглядів: 948

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація