23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області ознайомились з роботою Гайсинського цукрового заводу Роздрукувати

В рамках робочої поїздки до міста Гайсина перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, керівники управлінь та структурних підрозділів обллержадміністрації, голови міських рад та райдержадміністрацій ознайомилися із роботою Гайсинського цукрового заводу. Підприємство входить до найбільшого в районі бюджетоутворюючого підприємства ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля».   

У 2015 році цукровий завод виробив 104049 тонн цукру-піску, а в 2016-му заплановано виготовити 122040 тонн цукру.

Основними видами діяльності є вирощування та переробка цукрового буряка на цукор, вирощування пшениці озимої та ярої, ячменю, кукурудзи зернової, сої, гороху і озимого ріпаку. Також підприємство займається утриманням великої рогатої худоби та виробництвом молока.

Продовольча компанія ТОВ «Зоря Поділля» є однією із найбільших платників податків у Гайсинському районі. Так, за перше півріччя 2016 року підприємством було сплачено до бюджету 37 703 867 грн. У товаристві працює 1725 робітників.

Земельний банк ТОВ «ПК «Зоря Поділля» становить 49 тис.га, в оренді знаходиться 22 тис. земельних паїв в селах Гайсинського, Теплицького, Немирівського, Тульчинського, Погребищенського районів Вінницької області, Христинівського району Черкаської області, Ружинського району Житомирської області. Виплата орендної плати орендодавцям у 2016 році становить 100 млн. грн.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 11:04 Переглядів: 1086

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація