Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області ознайомились з роботою Гайсинського цукрового заводу Роздрукувати

В рамках робочої поїздки до міста Гайсина перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, керівники управлінь та структурних підрозділів обллержадміністрації, голови міських рад та райдержадміністрацій ознайомилися із роботою Гайсинського цукрового заводу. Підприємство входить до найбільшого в районі бюджетоутворюючого підприємства ТОВ «Продовольча компанія «Зоря Поділля».   

У 2015 році цукровий завод виробив 104049 тонн цукру-піску, а в 2016-му заплановано виготовити 122040 тонн цукру.

Основними видами діяльності є вирощування та переробка цукрового буряка на цукор, вирощування пшениці озимої та ярої, ячменю, кукурудзи зернової, сої, гороху і озимого ріпаку. Також підприємство займається утриманням великої рогатої худоби та виробництвом молока.

Продовольча компанія ТОВ «Зоря Поділля» є однією із найбільших платників податків у Гайсинському районі. Так, за перше півріччя 2016 року підприємством було сплачено до бюджету 37 703 867 грн. У товаристві працює 1725 робітників.

Земельний банк ТОВ «ПК «Зоря Поділля» становить 49 тис.га, в оренді знаходиться 22 тис. земельних паїв в селах Гайсинського, Теплицького, Немирівського, Тульчинського, Погребищенського районів Вінницької області, Христинівського району Черкаської області, Ружинського району Житомирської області. Виплата орендної плати орендодавцям у 2016 році становить 100 млн. грн.

Повернутись Створено: 26 жовтня 2016 року, 11:04 Переглядів: 1372

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація