26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області передали безпілотний авіаційний комплекс 59 мотопіхотній бригаді Роздрукувати

 28 грудня у Вінницькому національному технічному університеті військовим передали безпілотник створений на базі навчального закладу.

Передали  розробку армійцям 59 окремої мотопіхотної бригади   голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та голова  Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник.

Як розповів голова обласної Ради, створення безпілотника ініціював колишній боєць 9 батальйону територіальної оборони "Вінниця". Він запропонував обласній владі виготовляти безпілотними. Завдяки виділеному фінансуванню був створений науковий центр при Вінницькому політехнічному університеті, який зайнявся розробкою. Робота над новинкою тривала півтора роки.

Вінницький безпілотник відправлять на полігон до Чернігова, де він ще має пройти державну перевірку. Лише після цього він потрапить на передову. Якщо розробка вінницьких спеціалістів пройде державну атестацію, то можна буде говорити про серійне виробництво.

Передаючи безпілотний авіаційний комплекс, призначений для фоторозвідки та побудови актуальних ортофотопланів, Анатолій Олійник  зазначив: «Приємно те, що  конструктори Вінницького національного технічного університету та програмісти показали найвищий «пілотаж», створивши комплекс, і за це їм велика подяка».

Основною перевагою комплексу є його повна автономність та відсутність радіовипромінювання під час виконання польотного завдання. Літак практично не помітний і нечутний в повітрі.  Він дозволяє крім видимого діапазону використовувати тепловізійну зйомку та покривати  за один виліт смугу шириною до 280 метрів.

Керівники області привітали військових з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим, побажали їм добра, здоров’я, перемог, веселих свят у родинному колі та висловили сподівання, що за  допомогою нової моделі безпілотного літального апарату розвідники  зможуть  проводити повноцінну розвідку місцевості для виявлення ворожих позицій, що  дозволить суттєво знизити втрати особового складу.

Військові, в свою чергу, від імені командира 59 окремої мотопіхотної бригади подякували за подарунок та нагородили очільників області подяками за патріотичну громадянську позицію, небайдужість до майбутнього країни, волонтерську діяльність та надання постійної допомоги бригаді. 

Повернутись Створено: 28 грудня 2015 року, 17:51 Переглядів: 937

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація