12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області передали безпілотний авіаційний комплекс 59 мотопіхотній бригаді Роздрукувати

 28 грудня у Вінницькому національному технічному університеті військовим передали безпілотник створений на базі навчального закладу.

Передали  розробку армійцям 59 окремої мотопіхотної бригади   голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та голова  Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник.

Як розповів голова обласної Ради, створення безпілотника ініціював колишній боєць 9 батальйону територіальної оборони "Вінниця". Він запропонував обласній владі виготовляти безпілотними. Завдяки виділеному фінансуванню був створений науковий центр при Вінницькому політехнічному університеті, який зайнявся розробкою. Робота над новинкою тривала півтора роки.

Вінницький безпілотник відправлять на полігон до Чернігова, де він ще має пройти державну перевірку. Лише після цього він потрапить на передову. Якщо розробка вінницьких спеціалістів пройде державну атестацію, то можна буде говорити про серійне виробництво.

Передаючи безпілотний авіаційний комплекс, призначений для фоторозвідки та побудови актуальних ортофотопланів, Анатолій Олійник  зазначив: «Приємно те, що  конструктори Вінницького національного технічного університету та програмісти показали найвищий «пілотаж», створивши комплекс, і за це їм велика подяка».

Основною перевагою комплексу є його повна автономність та відсутність радіовипромінювання під час виконання польотного завдання. Літак практично не помітний і нечутний в повітрі.  Він дозволяє крім видимого діапазону використовувати тепловізійну зйомку та покривати  за один виліт смугу шириною до 280 метрів.

Керівники області привітали військових з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим, побажали їм добра, здоров’я, перемог, веселих свят у родинному колі та висловили сподівання, що за  допомогою нової моделі безпілотного літального апарату розвідники  зможуть  проводити повноцінну розвідку місцевості для виявлення ворожих позицій, що  дозволить суттєво знизити втрати особового складу.

Військові, в свою чергу, від імені командира 59 окремої мотопіхотної бригади подякували за подарунок та нагородили очільників області подяками за патріотичну громадянську позицію, небайдужість до майбутнього країни, волонтерську діяльність та надання постійної допомоги бригаді. 

Повернутись Створено: 28 грудня 2015 року, 17:51 Переглядів: 959

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація