Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Керівники області передали безпілотний авіаційний комплекс 59 мотопіхотній бригаді Роздрукувати

 28 грудня у Вінницькому національному технічному університеті військовим передали безпілотник створений на базі навчального закладу.

Передали  розробку армійцям 59 окремої мотопіхотної бригади   голова Вінницької ОДА Валерій Коровій та голова  Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник.

Як розповів голова обласної Ради, створення безпілотника ініціював колишній боєць 9 батальйону територіальної оборони "Вінниця". Він запропонував обласній владі виготовляти безпілотними. Завдяки виділеному фінансуванню був створений науковий центр при Вінницькому політехнічному університеті, який зайнявся розробкою. Робота над новинкою тривала півтора роки.

Вінницький безпілотник відправлять на полігон до Чернігова, де він ще має пройти державну перевірку. Лише після цього він потрапить на передову. Якщо розробка вінницьких спеціалістів пройде державну атестацію, то можна буде говорити про серійне виробництво.

Передаючи безпілотний авіаційний комплекс, призначений для фоторозвідки та побудови актуальних ортофотопланів, Анатолій Олійник  зазначив: «Приємно те, що  конструктори Вінницького національного технічного університету та програмісти показали найвищий «пілотаж», створивши комплекс, і за це їм велика подяка».

Основною перевагою комплексу є його повна автономність та відсутність радіовипромінювання під час виконання польотного завдання. Літак практично не помітний і нечутний в повітрі.  Він дозволяє крім видимого діапазону використовувати тепловізійну зйомку та покривати  за один виліт смугу шириною до 280 метрів.

Керівники області привітали військових з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим, побажали їм добра, здоров’я, перемог, веселих свят у родинному колі та висловили сподівання, що за  допомогою нової моделі безпілотного літального апарату розвідники  зможуть  проводити повноцінну розвідку місцевості для виявлення ворожих позицій, що  дозволить суттєво знизити втрати особового складу.

Військові, в свою чергу, від імені командира 59 окремої мотопіхотної бригади подякували за подарунок та нагородили очільників області подяками за патріотичну громадянську позицію, небайдужість до майбутнього країни, волонтерську діяльність та надання постійної допомоги бригаді. 

Повернутись Створено: 28 грудня 2015 року, 17:51 Переглядів: 1046

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація