Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області передали українській армії автомобіль, який придбано на кошти зібрані депутатами обласної Ради Роздрукувати

30 липня на потреби 9-го батальйону територіальної оборони було офіційно передано, придбаний на зібрані благодійні кошти депутатів обласної Ради, автомобіль німецького виробництва “Opel”, який вже попрямував на схід країни, де базуються наші бійці.

Нагадаємо, що ініціативу щодо збору коштів для потреб української армії озвучив  позафракційний депутат Олександр Яремчук, який  під час проведення 26 позачергової сесії Вінницької обласної Ради запропонував колегам добровільно зібрати благодійні кошти з кожного депутата в розмірі 1 тис.грн. для матеріально-технічного забезпечення Збройних Сил України, зокрема бійців-вінничан, що беруть участь у бойових діях в зоні АТО. Детальніше про зібрані кошти і депутатів, які їх надали, читайте за посиланням: http://www.vinrada.gov.ua/informaciya-2.htm.

Крім того, до збору коштів долучився колектив ТОВ “Енергоінвест”, керівником якого є  депутат обласної Ради Володимир Житник та підприємець Микола Кучер, а небайдужі вінничани перефарбували автівку, заправили пальним та завантажили продуктами харчування. Автомобіль було придбано на загальну суму 147 тис.грн. Він розрахований для перевезення військових вантажів та пасажирів в зоні АТО.

Голова обласної Ради Сергій Свитко та голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник вручили ключі від автівки військовослужбовцям, які вирушили в зону бойових дій. Сергій Свитко зазначив перед присутніми: “Внесок депутатів обласної Ради скромний, але сьогодні потрібно мобілізувати усі сили для підтримки української армії і перемоги. Я переконаний, що жоден агресор не здолає українського народу”.

Повернутись Створено: 31 липня 2014 року, 12:35 Переглядів: 1305

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація