Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області перевірили, як проходить навчання бійців батальйону територіальної оборони Вінниччини Роздрукувати

20 травня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та голова обласної державної адміністрації Анатолій Олійник відвідали бійців батальйону територіальної оборони Вінницької області, які проходять навчання і підготовку на військовій базі у м. Бердичів на Житомирщині. Мета візиту – ознайомитися із умовами перебування та забезпечення солдатів, виявлення проблем і потреб батальйону, які необхідно вирішити.

Очільники області познайомилися із особовим і офіцерським складом частини, оглянули матеріально-технічну базу і умови, в яких перебувають солдати. Бійці батальйону вже отримали зброю, частина забезпечена військовою технікою і усіма матеріально-технічними засобами. Бойовий і патріотичний дух українських солдат перебуває на високому рівні. Протягом десяти днів будуть проводитися військові навчання, зокрема із бойового злагодження, стройової та вогневої підготовки.

Анатолій Олійник розповів, що батальйон з числа добровольців оперативно сформований практично за тиждень, укомплектований спільно із обласним військкоматом і забезпечений усіма технічними засобами та спорядженням. Він також наголосив, що при потребі область зможе сформувати і додаткові військові частини та подякував депутатському корпусу за розуміння ваги цього питання.

Сергій Свитко зазначив, що виконавча і представницька влада працюють спільно над вирішенням питань безпеки і спокою в регіоні. Він розповів, що депутати обласної Ради на пленарному засіданні сесії одностайно підтримали виділення коштів на формування батальйону і готові й надалі розглядати варіанти посилення обороноздатності регіону.

Голова обласної Ради привітав від імені депутатського корпусу вінничан-добровольців зі створенням батальйону і побажав міцного здоров’я.

- Чоловіки зобов’язані захищати рідну землю. Перед вами поставлене важливе завдання – обороняти українську державу і вінницький край. Українці завжди вміли воювати і захищати рідний народ. Я хотів би навести як приклад, героїзм воїнів Української Повстанської Армії. Президент Франції, генерал Шарль де Голль говорив: “Якби я мав таких солдат як воїни УПА, то німецький чобіт не топтав би французьку землю”. Сьогодні ми живемо у непростий час і змушені формувати батальйони територіальної оборони - це необхідність. Якщо український народ не буде утримувати власної армії, то він буде утримувати чужу. Ми не дозволимо, щоб українську землю топтали чоботи окупантів. Я вірю в те, що ви виконаєте свій обов’язок, якщо буде необхідність захистити Вінниччину від агресора, - наголосив Сергій Свитко, звертаючись до бійців батальйону.

Довідка: Батальйон територіальної оборони Вінницької області нараховує 423 бійці. Частина сформована з числа патріотично налаштованих вінничан, які зголосилися нести військову службу для оборони Вінниччини від можливої агресії і екстремістських дій російських терористів. Командиром батальйону є полковник Олег Куценко. Батальйон діятиме в рамках загального військового оперативного управління і буде частиною системи оборони Вінницької області. Завдання батальйону - охорона кордонів Вінницької області, зокрема її південної частини з боку Придністров’я і Молдови, забезпечення спокою та порядку, безпеки жителів регіону. Рішенням 25-ої позачергової сесії обласної Ради 6 скликання виділено з обласного бюджету кошти, у розмірі 3 мільйони 392 тисячі гривень на проведення заходів, щодо підготовки до оборони території області та захисту населення від військового втручання.

Повернутись Створено: 21 травня 2014 року, 12:41 Переглядів: 1132

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація