Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали енергетиків Роздрукувати

21 грудня в актовій залі ПАТ «Вінницяобленерго» відбулися урочисті заходи до Дня енергетика, який за традицією припадає на 22 грудня кожного року.

Участь у зібранні взяли голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, голова Вінницької обласної Ради Анатолій Олійник, генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго» Андрій Поліщук, а також працівники енергетичної галузі Вінницького області.

Приватне акціонерне товариство «Вінницяобленерго» було засноване у 1995 році і цього року йому виповнюється 25.

Підприємство постійно проводить роботу із запровадження новітніх енергозберігаючих систем, реконструкції обладнання та комплектуючих, підвищення фахової майстерності та професіоналізму працівників, а також поліпшення умов праці та матеріального заохочення співробітників. Віднедавна працює сервіс оплати енергетичних послуг через мережу Інтернет. Це без сумніву дозволить спростити й підвищити якість обслуговування споживачів.

У ході свята голова облдержадміністрації Валерій Коровій та голова обласної Ради Анатолій Олійник нагородили кращих працівників енергетичної галузі нагородами, почесними грамотами, а також грошовими преміями.

 

Повернутись Створено: 22 грудня 2015 року, 11:01 Переглядів: 1114

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація