23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області привітали громадськість Вінниччини з Днем Конституції України Роздрукувати

24 червня в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочисті збори з нагоди 20-ї річниці Дня Конституції України. Громадськість Вінниччини привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та керуючий справами виконавчого комітету Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький.

Після виконання національного гімну України учасники зібрання делегували представників для покладання квітів до місць, які символізують пам'ять про українських героїв, учасників національно-визвольних подій та розбудови української державності.

Вітаючи громадськість Вінниччини, керівники області та міста наголошували на важливості ухвалення Основного Закону, який став величним виявом волі українського народу жити у незалежній суверенній державі та визначив вектор цивілізованого розвитку українського суспільства.

– Україна була однією із перших країн світу, яка мала свою Конституцію, утверджену Пилипом Орликом, – підкреслив у своєму виступі голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Україна, на жаль, є однією із останніх, країн світу, яка має реалізовувати свої конституційні норми і утверджувати в рамках незалежної держави. Така наша доля, але сьогодні, як ніколи, ми маємо історичний шанс, відведений Господом, зберегти, примножити й утвердити їх навіки. Дай Бог, нам на цьому шляху удачі й Божого благословення всім українцям жити у своїй вільній, незалежній сильній соборній Україні.

Під час урочистостей кращих вінничан – працівників і управлінців різних галузей, представників бізнесу та творчої інтелігенції, учасників АТО і волонтерів керівники обласної й міської влади нагородили державними нагородами і Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації.

На завершення свята творчі колективи Вінниччини привітали учасників зібрання виконням пісень на патріотичну тематику.

Повернутись Створено: 24 червня 2016 року, 15:41 Переглядів: 1061

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація