Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали громадськість Вінниччини з Днем Конституції України Роздрукувати

24 червня в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочисті збори з нагоди 20-ї річниці Дня Конституції України. Громадськість Вінниччини привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко та керуючий справами виконавчого комітету Вінницької міської ради Сергій Чорнолуцький.

Після виконання національного гімну України учасники зібрання делегували представників для покладання квітів до місць, які символізують пам'ять про українських героїв, учасників національно-визвольних подій та розбудови української державності.

Вітаючи громадськість Вінниччини, керівники області та міста наголошували на важливості ухвалення Основного Закону, який став величним виявом волі українського народу жити у незалежній суверенній державі та визначив вектор цивілізованого розвитку українського суспільства.

– Україна була однією із перших країн світу, яка мала свою Конституцію, утверджену Пилипом Орликом, – підкреслив у своєму виступі голова обласної Ради Анатолій Олійник. – Україна, на жаль, є однією із останніх, країн світу, яка має реалізовувати свої конституційні норми і утверджувати в рамках незалежної держави. Така наша доля, але сьогодні, як ніколи, ми маємо історичний шанс, відведений Господом, зберегти, примножити й утвердити їх навіки. Дай Бог, нам на цьому шляху удачі й Божого благословення всім українцям жити у своїй вільній, незалежній сильній соборній Україні.

Під час урочистостей кращих вінничан – працівників і управлінців різних галузей, представників бізнесу та творчої інтелігенції, учасників АТО і волонтерів керівники обласної й міської влади нагородили державними нагородами і Почесними грамотами обласної Ради та облдержадміністрації.

На завершення свята творчі колективи Вінниччини привітали учасників зібрання виконням пісень на патріотичну тематику.

Повернутись Створено: 24 червня 2016 року, 15:41 Переглядів: 1132

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація