17 липня об 11.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання президії обласної Ради (з трансляцією на сайті)

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

  • Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 09.07.2020 р. №177 Про чергову 44 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поши ....

  • Уряд продовжив дію адаптивного карантину до 31 липня

    Через зростання кількості хворих Кабінет Міністрів України подовжив дію карантинних обмежень до 31 липня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 17 червня, шляхом внесення змін в низку актів Кабінету Міністрів, якими встановлені карантинні обмеження. Відкриваючи засідання Уряду, Прем’єр-міністр України Денис Шмиг ....

Керівники області привітали із професійним святом медичних працівників Роздрукувати

18 червня керівництво Вінницької області та міста Вінниці привітало з Днем медичного працівника лікарів та працівників галузі охорони здоров’я Вінниччини. Саме з цієї нагоди відбулося урочисте зібрання в обласній філармонії “Плеяда”.

Участь в урочистостях взяли: голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, директор Департаменту охорони здоров'я та курортів облдержадміністрації Тетяна Бабій, начальник Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Сергій Петрук, керівники лікувально-профілактичних закладів області, професорсько-викладацький склад Вінницького Національного медичного університету ім. М.І. Пирогова, військові лікарі Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, делегати від медичних колективів нашого краю.

До при сутніх звернулися з вітальним словом керівники області і міста, побажавши здоров’я, добра, благополуччя і миру медичній еліті області.

- Перш за все хотів відзначити, що ваша робота є особливою. Ваша місія на цій землі – це лікувати і рятувати життя людей. Мені згадалися слова, що від Господа Бога і лікарів очікують дива. І диво відбувається, оскільки ви рятуєте людські життя. Нехай те добро, яке ви даруєте людям, повертається до вас сторицею. Особливий уклін медикам, які несуть свою непросту службу на сході Україні, рятуючи життя наших воїнів. Користуючись нагодою, я щиро вітаю вас із професійним святом. Нехай Господь Бог завжди оберігає вас і допомагає у всіх ваших добрих справах, - зазначив у своєму виступі голова обласної Ради Сергій Свитко.

Згодом керівники області і міста вручили кращим медичним працівникам області почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради, а також грамоти Міністерства охорони здоров’я України. А для учасників і гостей свята було підготовлено концертну програму у виконанні Академічного ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії.

Повернутись Створено: 18 червня 2015 року, 17:39 Переглядів: 1767

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація