Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали із професійним святом працівників радіо, телебачення та зв'язку Роздрукувати

13 листопада в приміщенні облдержадміністрації керівники області і міста привітали працівників радіо, телебачення та зв’язку області з нагоди їхнього професійного свята.

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко, перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, заступник Вінницького міського голови Валерій Коровій виступили перед зв’язківцями зі словами вітання. Участь в урочистостях взяли представники Вінницької філії ПАТ “Укртелеком”, Вінницької дирекції Українського Державного підприємства поштового зв’язку “Укрпошта”, працівники цієї галузі Вінниччини. В області працює 40 підприємств зв’язку і близько 9 тисяч працівників, які надають відповідні послуги жителям нашого регіону.

Голова обласної Ради Сергій Свитко виступив із вітальним словом перед ветеранами і працівниками галузі радіо, телебачення та зв’язку, побажав здоров’я, достатку і миру їхнім родинам:

- У двадцятому столітті відбулися колосальні зміни в розвитку науково-технічного прогресу. В галузі інформації і комунікацій здійснено революційний стрибок. Перед людством відкриваються фантастичні можливості. Будь-хто сьогодні може зв’язатися із друзями і родичами, які мешкають в інших країнах, на інших континентах. Разом з тим, радіо і телебачення виконує дуже важливу функцію – не тільки інформування громадян про ті події, які відбуваються в нашій країні, а й формування суспільної думки. Події в Росії можуть бути прикладом, що може відбутися із суспільством, якщо засоби масової інформації необ’єктивно висвітлюють події, коли ЗМІ знаходяться у монопольній власності держави або в руках кількох олігархів. Бажаю, щоб засоби масової інформації доносили до громадян тільки гарні новини, - зазначив Сергій Свитко.

На завершення урочистостей очільники області вручили кращим працівникам і ветеранам галузі почесні грамоти обласної Ради, облдержадміністрації та міської ради. Крім того, було зачитано накази про нагородження почесними відзнаками найуспішніших працівників сфери радіо, телебачення та зв’язку Вінницької області за особливі досягнення у розвитку цієї галузі.

Повернутись Створено: 13 листопада 2014 року, 15:54 Переглядів: 968

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація