23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області привітали колектив Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці з п’ятирічним ювілеєм Роздрукувати

15 травня в приміщенні Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулися урочистості з нагоди 5-тиріччя початку діяльності Генерального Консульства Республіки Польща у місті Вінниці, а також на честь польського національного свята - Дня Конституції Речі Посполитої.

Щоб привітати Генерального Консула Республіки Польща у Вінниці пана Кшиштофа Свідерека, на урочисті заходи завітали голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвін, Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Корнел Іонеску, народний депутат України від області Олександр Домбровський, делегації різних воєводств і повітів Республіки Польща, посадовці із сусідніх з Вінниччиною областей, представники римо-католицького і українського духовенства, громадських неурядових організацій, польська громада Вінниччини.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Генрік Літвін під час свого виступу відзначив успіхи Генерального Консульства Республіки Польща у місті Вінниці за 5 років діяльності, зокрема, в питанні зміцнення польсько-українських взаємин у різних напрямах. Так, Генрік Літвін підкреслив, що Вінниччина є столицею польсько-української міжрегіональної співпраці, що має відверто дружелюбний характер, адже Вінниччина співробітничає з багатьма польськими регіонами, має польські міста-побратими.

З вітальним словом до присутніх також звернулися голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України від області Олександр Домбровський, віце-маршалок Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Ян Мачков’як. Промовці привітали польську громаду зі святом Дня Конституції Польщі і з ювілеєм Генерального Консульства Республіки Польща у місті Вінниці, подякували польському народу і Уряду Республіки Польща за конструктивну співпрацю і підтримку українського народу у теперішній скрутний час.   

- Це надзвичайно важлива подія для нашого краю. Генеральне Консульство Республіки Польща у Вінниці є своєрідним подільським місточком, що об’єднує два народи – Польщі і України. Це є наше спільне польсько-українське свято. Відомо, що у 1791 році була ухвалена Конституція Речі Посполитої і польський народ мав можливість будувати демократичне суспільство. Проте, цей розвиток зупинила агресія, зокрема, Російської імперії. Польський народ тоді втратив свою свободу, але продовжив свою боротьбу і переміг. Український народ, як і польський, також тривалий час боровся за свободу. Наші предки в часи Пилипа Орлика створили першу у світі демократичну Конституцію. Але ми не змогли реалізувати свої права також через агресію Російської імперії. А у 1991 році ми вибороли українську державність без жодної краплі крові. Сьогодні ж на сході України відбувається справжня боротьба за незалежність і територіальну цілісність української держави. Ми розуміємо, що у цій боротьбі ми не одні – з нами польський народ, інші народи Європи та світу. Переконаний, що Україна, як і інші народи Європи, буде мати демократичне європейське майбутнє. Ми збудуємо омріяну Україну, за яку поклали свої життя кращі сини і доньки українського народу, - сказав голова обласної Ради Сергій Свитко.   

Після завершення офіційної частини заходу для присутніх на урочистостях громадян було продемонстровано концертну програму.

5 лютого 2010 року Генеральне Консульство Республіки Польща у Вінниці розпочало свою роботу. Консульство обслуговує мешканців трьох областей: Вінницької, Хмельницької та Житомирської.

Повернутись Створено: 16 травня 2015 року, 02:02 Переглядів: 925

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація