12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області привітали колектив Вінницького технічного коледжу із 50-річчям з дня створення Роздрукувати

25 травня в приміщенні Вінницького обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського відбулися урочистості з нагоди 50-річчя заснування Вінницького технічного коледжу.

Щоб привітати колектив, студентів і випускників закладу на свято завітали голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Валерій Коровій. Очільники області звернулися з вітальним словом до учасників урочистого зібрання. До присутніх у залі звернувся також керівник Вінницького технічного коледжу, заслужений працівник освіти, кандидат педагогічних наук Олег Домінський, який розповів про здобутки навчального закладу і його успішних випускників.

Голова обласної Ради Сергій Свитко привітав колектив, студентів і випускників закладу із 50-річним ювілеєм з дня створення, побажав здоров’я, добра, благополуччя, творчого натхнення і здобутків.

-Вінницький технічний коледж записаний в історію нашого подільського краю  та історію України. Навчальний заклад має більше 15-ти тисяч випускників, які працюють на благо українського народу. Багато із них – це успішні керівники підприємств, установ, закладів, науковці, професори, члени-кореспонденти академій наук, народні депутати України. Думаю, що колективом закладу багато зроблено для розвитку народного господарства, для української держави, але попереду ще більше необхідних справ. Бо ми будуємо сьогодні нову Україну – європейську і заможну. І ми переконані в тому, що реалізуємо свій задум. Нехай Господь Бог завжди допомагає Вам в усіх ваших добрих справах, - сказав голова обласної Ради Сергій Свитко.

Керівники Вінниччини вручили кращим педагогам закладу почесні грамоти обласної Ради та облдержадміністрації, нагородили освітян відзнаками і нагородами Міністерства освіти і науки України, зокрема, нагрудним знаком “Василь Сухомлинський” і званнями “відмінник освіти”.  

Довідка: Вінницький технічний коледж розпочав свою діяльність більше 50 років тому, 1964 року, як технікум електровакуумного приладобудування. А в 1967 році був перейменований у Вінницький технікум електронних приладів. З 1995 року Вінницький Технічний Коледж за наказом Міністерства освіти і науки України на підставі ґрунтовної атестації технікуму набирає статус вищого навчального закладу І-ІІ рівня акредитації й нову назву - «Вінницький Технічний Коледж». Зараз в Вінницькому Технічному Коледжі працює понад 80 викладачів, серед яких 4 кандидати педагогічних та технічних наук, 14 пошукачів та аспірантів, 26 відмінників освіти України, 37 мають вищу та першу кваліфікаційну категорію, 13 методистів-наставників.

Повернутись Створено: 25 травня 2015 року, 16:59 Переглядів: 1737

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація