23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області привітали лауреатів обласного свята «Таланти Поділля – 2016» Роздрукувати

24 травня під час урочистої церемонії свята з обдарованою молоддю «Таланти Поділля - 2016», що відбулась в приміщенні Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського, було вручено 680 премій на суму 350 тис. грн. Нагороди отримали 364 учні та студенти, а також 316 педагогів і викладачів.

Призерів та їхніх наставників привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій. Вони подякували юним талантам, батькам та вчителям за їхній труд, за перемоги й прагнення розвиватися і вдосконалюватися.

Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 14 сесії Вінницької обласної Ради 6-го скликання від 19.02.2013 року, до нагородження представлені призери ІІІ-ІУ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016 н. р. та їхні учителі (тренери); переможці ІІ-ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Вінницької малої академії наук та їхні наукові керівники; учні-переможці Всеукраїнських та міжнародних мистецьких і спортивних конкурсів, змагань та їхні керівники і тренери; учні-переможці Всеукраїнських турнірів, учні та студенти системи професійно-технічної та вищої освіти, які здобули перемоги в обласних, всеукраїнських та міжнародних заходах.

Вітаючи лауреатів від імені депутатського корпусу Вінниччини, голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що сьогоднішні досягнення – це лише перші сходинки на шляху до інших важливих життєвих перемог.

Незважаючи на те, що нині наша держава у нелегкій ситуації, ми не повинні розчаровуватися, адже українці сотні років здобували свою незалежність і сьогодні ми стоїмо на шляху до європейської спільноти. Це вселяє впевненість та оптимізм. Тому саме ви, дорогі діти, покликані розбудовувати нашу країну, примножувати її багатства, її силу, її міць, – наголосив Анатолій Олійник.

Керівники області побажали лауреатам обласного свята «Таланти Поділля – 2016» міцного здоров’я, миру, успіхів і гарних перспектив, а також вручили їм подарунки та премії.

Атмосферу урочистого дійства продовжили виступи художніх колективів Вінниччини.

Повернутись Створено: 24 травня 2016 року, 14:46 Переглядів: 1578

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація