2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали лауреатів обласного свята «Таланти Поділля – 2016» Роздрукувати

24 травня під час урочистої церемонії свята з обдарованою молоддю «Таланти Поділля - 2016», що відбулась в приміщенні Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського, було вручено 680 премій на суму 350 тис. грн. Нагороди отримали 364 учні та студенти, а також 316 педагогів і викладачів.

Призерів та їхніх наставників привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій. Вони подякували юним талантам, батькам та вчителям за їхній труд, за перемоги й прагнення розвиватися і вдосконалюватися.

Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 14 сесії Вінницької обласної Ради 6-го скликання від 19.02.2013 року, до нагородження представлені призери ІІІ-ІУ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016 н. р. та їхні учителі (тренери); переможці ІІ-ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Вінницької малої академії наук та їхні наукові керівники; учні-переможці Всеукраїнських та міжнародних мистецьких і спортивних конкурсів, змагань та їхні керівники і тренери; учні-переможці Всеукраїнських турнірів, учні та студенти системи професійно-технічної та вищої освіти, які здобули перемоги в обласних, всеукраїнських та міжнародних заходах.

Вітаючи лауреатів від імені депутатського корпусу Вінниччини, голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що сьогоднішні досягнення – це лише перші сходинки на шляху до інших важливих життєвих перемог.

Незважаючи на те, що нині наша держава у нелегкій ситуації, ми не повинні розчаровуватися, адже українці сотні років здобували свою незалежність і сьогодні ми стоїмо на шляху до європейської спільноти. Це вселяє впевненість та оптимізм. Тому саме ви, дорогі діти, покликані розбудовувати нашу країну, примножувати її багатства, її силу, її міць, – наголосив Анатолій Олійник.

Керівники області побажали лауреатам обласного свята «Таланти Поділля – 2016» міцного здоров’я, миру, успіхів і гарних перспектив, а також вручили їм подарунки та премії.

Атмосферу урочистого дійства продовжили виступи художніх колективів Вінниччини.

Повернутись Створено: 24 травня 2016 року, 14:46 Переглядів: 1912

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація