21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області привітали лауреатів обласного свята «Таланти Поділля – 2016» Роздрукувати

24 травня під час урочистої церемонії свята з обдарованою молоддю «Таланти Поділля - 2016», що відбулась в приміщенні Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М.К. Садовського, було вручено 680 премій на суму 350 тис. грн. Нагороди отримали 364 учні та студенти, а також 316 педагогів і викладачів.

Призерів та їхніх наставників привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник і голова облдержадміністрації Валерій Коровій. Вони подякували юним талантам, батькам та вчителям за їхній труд, за перемоги й прагнення розвиватися і вдосконалюватися.

Відповідно до Обласної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 14 сесії Вінницької обласної Ради 6-го скликання від 19.02.2013 року, до нагородження представлені призери ІІІ-ІУ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2015-2016 н. р. та їхні учителі (тренери); переможці ІІ-ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Вінницької малої академії наук та їхні наукові керівники; учні-переможці Всеукраїнських та міжнародних мистецьких і спортивних конкурсів, змагань та їхні керівники і тренери; учні-переможці Всеукраїнських турнірів, учні та студенти системи професійно-технічної та вищої освіти, які здобули перемоги в обласних, всеукраїнських та міжнародних заходах.

Вітаючи лауреатів від імені депутатського корпусу Вінниччини, голова обласної Ради Анатолій Олійник зазначив, що сьогоднішні досягнення – це лише перші сходинки на шляху до інших важливих життєвих перемог.

Незважаючи на те, що нині наша держава у нелегкій ситуації, ми не повинні розчаровуватися, адже українці сотні років здобували свою незалежність і сьогодні ми стоїмо на шляху до європейської спільноти. Це вселяє впевненість та оптимізм. Тому саме ви, дорогі діти, покликані розбудовувати нашу країну, примножувати її багатства, її силу, її міць, – наголосив Анатолій Олійник.

Керівники області побажали лауреатам обласного свята «Таланти Поділля – 2016» міцного здоров’я, миру, успіхів і гарних перспектив, а також вручили їм подарунки та премії.

Атмосферу урочистого дійства продовжили виступи художніх колективів Вінниччини.

Повернутись Створено: 24 травня 2016 року, 14:46 Переглядів: 1646

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація