Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали меценатів культури Вінниччини Роздрукувати

24 грудня в концертній залі Вінницької обласної філармонії відбулась культурно-мистецька акція «Покровитель культури-2015» з нагоди вшанування меценатів культури Вінницької області.

Голова облдержадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник вручили 27 меценатам Почесні нагороди «Покровитель культури - 2015» за значний внесок у розвиток культури села, зміцнення матеріально-технічної бази закладів культури, підтримку талановитої молоді, творчих аматорських колективів, міжнародних та всеукраїнських культурно-мистецьких заходів і професійного музичного та театрального мистецтва.

Вітаючи представників загальнообласної акції доброчинства, голова обласної Ради Анатолій Олійник передав найщиріші слова вдячності всім організаторам, меценатам та працівникам культурної галузі.

– Від імені депутатів Вінницької обласної Ради, від себе особисто та від усієї громади Вінниччини висловлюю щиру вдячність всім покровителям – меценатам, благодійникам та волонтерам, а також трудовим колективам за вашу діяльність, бо творити добро – це завжди прекрасно. Напередодні новорічних та різдвяних свят зичу вам міцного здоров’я, благополуччя у ваших родинах, здійснення бажань та реалізації всіх задумів, – підкреслив Анатолій Олійник.

 Довідка. З метою вшанування осіб, які сприяють розвитку закладів культури, творчих аматорських і професійних колективів фінансовою підтримкою та популяризації меценатства на Вінниччині у 2010 році започаткована культурно-мистецька акція «Покровитель культури».

Культурно-мистецька акція проводиться щорічно в другій половині грудня.

Зокрема отримала відзнаку голова благодійного фонду "Допомоги онкохворим дітям", директор з розвитку ГО "Соціальний центр МХП", депутат обласної Ради Лариса Білозір

 «Покровитель культури - 2015» вже шоста обласна культурно - мистецька акція. За ці роки більше, як 140 меценатів відзначені спеціальними дипломами та кубками.  У 2015 році почесні нагороди отримали 27 меценатів.

Церемонію нагороджень супроводжували творчі колективи та окремі виконавці, серед яких - народна артистка України Ірина Швець, заслужений артист України Станіслав Городинський, автор і виконавиця Ольга Акулова, гурт «Оскарджаз-Бенд» та ін.

 

 

Повернутись Створено: 25 грудня 2015 року, 16:03 Переглядів: 1307

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація