12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області привітали народну артистку України Лідію Бєлозьорову Роздрукувати

Днями у Вінницькому обласному академічному музично-драматичному театрі ім. М. Садовського відбувся бенефіс актриси театру, кавалера ордену Княгині Ольги, народної артистки України Лідії Бєлозьорової. З ювілейною датою актрису привітали керівники обласної та міської влади – голова державної адміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної ради Наталія Солейко та заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

Аби вкотре насолодитися майстерністю улюбленої актриси та привітати її з ювілейною датою, на перегляд вистави «В неділю рано зілля копала», де Лідія Бєлозьорова виконує одну з головних ролей, зібралися справжні шанувальники її творчості. На бенефіс артистки завітали і голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій, заступник голови обласної Ради Наталія Солейко та заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

– Кажуть, що час - категорія відносна. Та коли ми маємо справу з талановитими людьми, час зупиняється перед тим талантом, який їм дав Бог. І мистецтво, яке Ви нам даруєте, - то велике чудо, - звернувся до Лідії Бєлозьорової голова облдержадміністрації Валерій Коровій. - Хочу передати Вам щирі вітання від Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана та побажати здоров’я, натхнення і Божого благословення.

Своє захоплення талантом артистки висловила і заступник голови обласної Ради Наталія Солейко, зауваживши, що майстерна гра актриси подарувала вінничанам чимало щасливих та зворушливих хвилин.

Для довідки.

Бєлозьорова Лідія Олексіївна народилася 31 березня 1945 року у Херсоні. Розпочала свою трудову діяльність у 1963 році артисткою Херсонського музично-драматичного театру. Закінчивши Київський державний інститут театрального мистецтва імені І.Карпенка-Карого, служила артисткою драми у Ровенському музично-драматичному театрі ім. М.Островського, Львівському академічному драматичному театрі ім. М.Заньковецької. З 1972 року по даний час - артистка драми Вінницького академічного українського музично-драматичного театру ім. М.К.Садовського.

Творчий шлях Лідії Бєлозьорової позначений високим професіоналізмом. На сцені Вінницького театру зіграла більше 100 ролей у музичних та драматичних виставах. Серед яких Одарка («Запорожець за Дунаєм», Наталка Полтавка («Наталка Полтавка»), Марія («Дванадцята ніч»), мама («Поминальна молитва»), Баядера («Баядера»), Мірандоліна («Мірандоліна»), Ханума («Ханума»), Любов Хведорівна («Мазепа»), Бобренчиха («Маруся Чурай»), Памелла («Дорога Памелла»), Бернарда Лльба («Дім Бернарди Альби»), Марія Василівна («Дядя Ваня»), Марссліна («Шалений день, або Одруження Фігаро»), мама Марія («Осіння мелодія»), мати ("Лісова пісня"), Фенна Степанівна ("Шельменко-денщик"), Вронська ("Лина Кареніна"), Мавра («У неділю рано зілля копала...»).

Повернутись Створено: 7 квітня 2015 року, 11:50 Переглядів: 876

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація