23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області привітали ПАТ «Вінницяобленерго» з професійним святом Роздрукувати

Щорічно, 22 грудня, відзначається професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, удосконаленні й підтримці повсякденного життя населення – День енергетика.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков та заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк привітали колектив ПАТ «Вінницяобленерго» з професійним святом.

– Складно перебільшити значення енергетики в нашому житті, адже від неї залежить життєздатність галузей економіки, комфорт, тепло і світло в будинках безлічі людей. Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, служителі енергії, світла і тепла відзначають своє свято, – привітав Михайло Кременюк присутніх на урочистому зібранні. – У цей день приєднуюсь до привітань на адресу енергетиків та електриків, всіх працівників енергетичного комплексу. Бажаю вам здоров’я, успіхів на виробництві, здійснення ваших мрій та сподівань.

З вітальним словом перед присутніми виступив генеральний директор підприємства – депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики Андрій Поліщук.

Після урочистих привітань колективу генеральний директор оголосив святковий наказ ПАТ «Вінницяобленерго». Михайло Кременюк, Сергій Волков та Микола Форманюк вручили відомчі нагороди, почесні відзнаки обласної Ради, облдержадміністрації та Вінницької міської ради.

Повернутись Створено: 21 грудня 2017 року, 16:19 Переглядів: 1934

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація