Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області привітали ПАТ «Вінницяобленерго» з професійним святом Роздрукувати

Щорічно, 22 грудня, відзначається професійне свято працівників енергетики та електротехнічної промисловості України, день визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку, удосконаленні й підтримці повсякденного життя населення – День енергетика.

Заступник голови обласної Ради Михайло Кременюк, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков та заступник Вінницького міського голови Микола Форманюк привітали колектив ПАТ «Вінницяобленерго» з професійним святом.

– Складно перебільшити значення енергетики в нашому житті, адже від неї залежить життєздатність галузей економіки, комфорт, тепло і світло в будинках безлічі людей. Символічно, що саме взимку, коли всі особливо потребують затишку в домівках, служителі енергії, світла і тепла відзначають своє свято, – привітав Михайло Кременюк присутніх на урочистому зібранні. – У цей день приєднуюсь до привітань на адресу енергетиків та електриків, всіх працівників енергетичного комплексу. Бажаю вам здоров’я, успіхів на виробництві, здійснення ваших мрій та сподівань.

З вітальним словом перед присутніми виступив генеральний директор підприємства – депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики Андрій Поліщук.

Після урочистих привітань колективу генеральний директор оголосив святковий наказ ПАТ «Вінницяобленерго». Михайло Кременюк, Сергій Волков та Микола Форманюк вручили відомчі нагороди, почесні відзнаки обласної Ради, облдержадміністрації та Вінницької міської ради.

Повернутись Створено: 21 грудня 2017 року, 16:19 Переглядів: 2001

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація