Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали працівників державних органів Вінниччини з професійним святом Роздрукувати

23 червня в приміщенні облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди Дня державної служби України. Працівників органів виконавчої гілки влади регіону привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник та перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

Висловлюючи подяку представникам державних органів Вінниччини за їхній професіоналізм і наполегливість у роботі, керівники області підкреслили, що держслужбовець – не лише виконавець своїх службових обов’язків та функцій, це – єднальна ланка між владою і народом.

– Без професійної, політично незаангажованої державної служби, не може бути держави. Саме ви є обличчям державного управління, саме по вас всі, хто звертається до державних органів, сподіваючись на підтримку, сприймають державу такою, якою вона є. Сьогодні по вас оцінюють іноземні делегації рівень державної служби України і, незважаючи на те, що Україна – одна з наймолодших країн світу, рівень державної служби у нас високий, – зазначив голова обласної Ради Анатолій Олійник, вітаючи колег від імені депутатського корпусу обласної Ради та працівників органів місцевого самоврядування. – Саме ви, готуючи і приймаючи рішення, вирішуєте долю багатьох людей. Тож на цьому шляху бажаю вам та вашим сім’ям тепла, здоров’я, підтримки, розуміння, Божого благословіння і щоб ваші рідні пишалися тим, що ви працюєте на державній службі.

За успіхи у діяльності кращих працівників держслужби Вінниччини керівники області нагородили Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради, а також грамотами обкому профспілки. Урочистості завершились святковими музичними вітаннями. 

День державної служби – професійне свято в Україні, яке відзначається щорічно 23 червня – у День державної служби Організації Об'єднаних Націй.

Свято встановлено в Україні, «враховуючи роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН», згідно з Указом Президента України «Про День державної служби» від 4 квітня 2003 року. В цей день відзначаються найкращі представники серед державних службовців України, які щорічно обираються Національним агентством України з питань державної служби на всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець».

Повернутись Створено: 23 червня 2017 року, 13:49 Переглядів: 744

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація