Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали працівників офтальмологічної клініки професора Сергієнка з першим роком від початку діяльності Роздрукувати

15 травня голова облдержадміністрації Валерій Коровій та заступник голови обласної Ради Наталія Солейко привітали з першою річницею з дня заснування нової медичної установи європейського зразка – медичного центру  «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка».

Вітаючи колектив найсучаснішої  офтальмологічної клініки європейського рівня Наталія Солейко зазначила, що відкриття офтамольцентру  такого рівня було несподіванкою для Вінниччини. Він  один з небагатьох, який займається не тільки діагностичною та  консультативною діяльністю, але й надає великий обсяг лікувальної допомоги, в тому числі здійснює оперативні втручання на оці, які раніше ніколи не виконувались на Вінниччині. Пацієнти мали їхати в Київ чи в Одеський інститут імені Філатова тільки через брак апаратури, яка дуже дороговартісна.

- Знаю медицину Вінницької області  «зсередини». У нас досить багато достойних лікарів, які в змозі зробити все. Але важливо створити умови для роботи, а це не просто. І те, що знайшлися такі люди, які змогли профінансувати, запитати у фахівців, які вивчили досвід провідних клінік, як потрібно це зробити  - от саме тому, мабуть, і вдалим виявився цей проект.

Ще мені дуже приємно, що в закладі працює 21лікар вищої та першої категорій, 2 доктори та  5 кандидатів медичних наук. Отже є велика перспектива  у розвитку вашої приватної клініки. Для багатьох наших, на жаль, не дуже заможних вінничан лікування у вашому центрі дорого вартісне. Але є люди, які можуть собі це дозволити за кошти сімейного бюджету, або за рахунок заощаджень чи спонсорських коштів, і вони скористаються цією можливістю. Я хочу побажати вам тільки величезного успіху, подальшого розвитку. Дуже приємно, що до вас приходить молодь. Вона ніколи не затримується довго на тому місці, де немає тенденції до розвитку, або ж якщо вона не бачить у діяльності закладу майбутнього. Тому, дай вам Боже якомога більше ефективної молоді, яка з натхненням буде працювати далі, - наголосила заступник голови обласної Ради.

Наталія Солейко висловила також свою думку щодо доцільності існування таких приватних клінік: « Старше покоління медиків  не звикло до того що можна створювати приватну клініку і в ній працювати.  Тому, що це не дуже освідчене в основах ринкової економіки, менеджменту. Але такі клініки, на мою думку,  повинні  існувати і  розвиватися. Інша справа, що вони мають працювати прозоро і чесно, в межах чинного законодавства та бути фінансово доступними».

Після урочистої церемонії засновник клініки – доктор медичних наук, професор, президент асоціації офтальмохірургів України Андрій Сергієнко ознайомив гостей з матеріальною базою закладу.

Нагадаємо,що урочисте відкриття медичного центру відбулося  23 квітня 2014 року  за адресою вул. Пирогова 47 А, офісний центр «ІЗУМРУД». За рік діяльності тут зібрано діагностичне обладнання найвищого світового рівня, що дозволяє проводити комплексну і точну діагностику та хірургічне лікування очних захворювань. Особливістю роботи центру є хірургія відрізка заднього полюсу ока: сітківки та скловидного тіла. Протягом року прийнято близько 5000 пацієнтів.

Сьогодні «Офтальмологічна клініка професора Сергієнка» надає своїм пацієнтам максимально повний спектр офтальмологічних послуг з діагностики, лікування та профілактики різних захворювань очей.

Всі операції  виконуються  за технологією «Діагностика та хірургія в один день». Це означає, що реабілітаційний період становить не більше 20-30 хвилин, після чого пацієнт може повернутися додому з повністю відновленим зором.

Повернутись Створено: 18 травня 2015 року, 15:01 Переглядів: 1209

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація