Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області привітали працівників пожежної охорони Вінниччини Роздрукувати

16 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник привітали пожежників Вінниччини з професійним святом – Днем пожежної охорони України.

У своєму вітальному слові Сергій Свитко підкреслив велику значимість цієї професії. Він зауважив, що це свято об'єднує дуже мужніх людей, які щоденно несуть свою варту на захисті життя та безпеки наших громадян.

– У своєму житті кожна людина опиняється на етапі вибору професії і у суспільстві відбувається своєрідна селекція. У вашу службу йдуть люди відважні, сміливі та відповідальні, які готові жертвувати своїм життям заради життя інших, – наголосив голова обласної Ради.

Сергій Свитко зазначив, що в наш час, коли в країні існують зовнішні та внутрішні виклики, кожний громадянин України, який відчуває себе справжнім патріотом, зобов’язаний добросовісно виконувати свої службові обов’язки.

Він побажав пожежникам міцного здоров’я, миру і безпеки у виконанні їхніх професійних обов’язків та благополуччя в особистому житті.

 

Повернутись Створено: 16 квітня 2014 року, 16:46 Переглядів: 901

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація