23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області привітали працівників пожежної охорони Вінниччини Роздрукувати

16 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник привітали пожежників Вінниччини з професійним святом – Днем пожежної охорони України.

У своєму вітальному слові Сергій Свитко підкреслив велику значимість цієї професії. Він зауважив, що це свято об'єднує дуже мужніх людей, які щоденно несуть свою варту на захисті життя та безпеки наших громадян.

– У своєму житті кожна людина опиняється на етапі вибору професії і у суспільстві відбувається своєрідна селекція. У вашу службу йдуть люди відважні, сміливі та відповідальні, які готові жертвувати своїм життям заради життя інших, – наголосив голова обласної Ради.

Сергій Свитко зазначив, що в наш час, коли в країні існують зовнішні та внутрішні виклики, кожний громадянин України, який відчуває себе справжнім патріотом, зобов’язаний добросовісно виконувати свої службові обов’язки.

Він побажав пожежникам міцного здоров’я, миру і безпеки у виконанні їхніх професійних обов’язків та благополуччя в особистому житті.

 

Повернутись Створено: 16 квітня 2014 року, 16:46 Переглядів: 874

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація