Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали працівників пожежної охорони Вінниччини Роздрукувати

16 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко та голова облдержадміністрації Анатолій Олійник привітали пожежників Вінниччини з професійним святом – Днем пожежної охорони України.

У своєму вітальному слові Сергій Свитко підкреслив велику значимість цієї професії. Він зауважив, що це свято об'єднує дуже мужніх людей, які щоденно несуть свою варту на захисті життя та безпеки наших громадян.

– У своєму житті кожна людина опиняється на етапі вибору професії і у суспільстві відбувається своєрідна селекція. У вашу службу йдуть люди відважні, сміливі та відповідальні, які готові жертвувати своїм життям заради життя інших, – наголосив голова обласної Ради.

Сергій Свитко зазначив, що в наш час, коли в країні існують зовнішні та внутрішні виклики, кожний громадянин України, який відчуває себе справжнім патріотом, зобов’язаний добросовісно виконувати свої службові обов’язки.

Він побажав пожежникам міцного здоров’я, миру і безпеки у виконанні їхніх професійних обов’язків та благополуччя в особистому житті.

 

Повернутись Створено: 16 квітня 2014 року, 16:46 Переглядів: 957

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація