23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області привітали працівників торгівлі з професійним святом Роздрукувати

24 липня в залі облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників торгівлі. Представників галузі привітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко і перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

Нам всім відомо, що це – одна із найстародавніших професій, і всі, хто сьогодні успішно працює, є зразком того найкращого тисячолітнього досвіду, набутого у цій сфері. Я зичу, щоб ви працювали ще багато років і отримували моральне задоволення від результатів своєї діяльності. Успіхів і миру вам і вашим сім’ям! – наголосила Наталія Солейко, вітаючи присутніх від імені голови обласної Ради Сергія Свитка і депутатського корпусу Вінниччини.

Найкращі побажання працівникам торгівельної галузі також висловив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. Він подякував працівникам галузі торгівлі за їхній внесок у соціально-економічний розвиток області, відзначавши, що вінницькі підприємці активно займаються волонтерською діяльністю і є надійним тилом для бійців на передовій.

З нагоди свята керівники області вручили кращим фахівцям Почесні грамоти облдержадміністрації й обласної Ради, облпрофспілки, Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг.

Урочистості завершили виступи творчих колективів Вінниччини.
Для довідки.

Сьогодні в області успішно функціонує розгалужена мережа оптово-роздрібної торгівлі та ресторанного господарства: підприємств, юридичних і фізичних осіб, що є власниками об’єктів роздрібної торгівлі (продовольчих і непродовольчих кіосків і магазинів), об’єктів ресторанного господарства (кафе, їдалень, барів, ресторанів, об’єктів постачання готової їжі).

Торговельні послуги населенню області надають майже 38 тисяч об’єктів торгівлі та ресторанного господарства, діє 95 ринків, в сільській місцевості утворено 96 постійно діючих ярмарків.

Повернутись Створено: 24 липня 2015 року, 16:48 Переглядів: 909

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація