21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області привітали працівників торгівлі з професійним святом Роздрукувати

24 липня в залі облдержадміністрації відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня працівників торгівлі. Представників галузі привітали заступник голови обласної Ради Наталія Солейко і перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко.

Нам всім відомо, що це – одна із найстародавніших професій, і всі, хто сьогодні успішно працює, є зразком того найкращого тисячолітнього досвіду, набутого у цій сфері. Я зичу, щоб ви працювали ще багато років і отримували моральне задоволення від результатів своєї діяльності. Успіхів і миру вам і вашим сім’ям! – наголосила Наталія Солейко, вітаючи присутніх від імені голови обласної Ради Сергія Свитка і депутатського корпусу Вінниччини.

Найкращі побажання працівникам торгівельної галузі також висловив перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко. Він подякував працівникам галузі торгівлі за їхній внесок у соціально-економічний розвиток області, відзначавши, що вінницькі підприємці активно займаються волонтерською діяльністю і є надійним тилом для бійців на передовій.

З нагоди свята керівники області вручили кращим фахівцям Почесні грамоти облдержадміністрації й обласної Ради, облпрофспілки, Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг.

Урочистості завершили виступи творчих колективів Вінниччини.
Для довідки.

Сьогодні в області успішно функціонує розгалужена мережа оптово-роздрібної торгівлі та ресторанного господарства: підприємств, юридичних і фізичних осіб, що є власниками об’єктів роздрібної торгівлі (продовольчих і непродовольчих кіосків і магазинів), об’єктів ресторанного господарства (кафе, їдалень, барів, ресторанів, об’єктів постачання готової їжі).

Торговельні послуги населенню області надають майже 38 тисяч об’єктів торгівлі та ресторанного господарства, діє 95 ринків, в сільській місцевості утворено 96 постійно діючих ярмарків.

Повернутись Створено: 24 липня 2015 року, 16:48 Переглядів: 929

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація