Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Керівники області привітали представників трудових колективів Вінниччини Роздрукувати

24 квітня Федерація профспілок області провела урочисті збори представників трудових колективів Вінниччини з нагоди Першого травня - Дня міжнародної солідарності трудящих. Учасників святкового зібрання привітали голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

В урочистих зборах взяли участь голови районних координаційних рад голів профкомітетів, голови райкомів та профспілкових комітетів, ветерани профспілкового руху, члени Молодіжної, культурно-мистецької та Спортивної рад ФПО, керівники обласних департаментів та управлінь, відомств і організацій, громадські діячі Вінниччини.

У своїй доповіді голова Федерації профспілок області Володимир Паращук наголосив, що День міжнародної солідарності трудящих завжди був і залишається Днем миру, дружби та єднання між усіма народами.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатів Вінниччини учасників святкового дійства привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і побажав присутнім здоров’я та натхнення у їхній діяльності.

– Гаслом профспілок завжди був захист людей праці. І депутатський корпус обласної Ради докладає значних зусиль, щоб підтримати це гасло і максимально мобілізувати трудові колективи на досягнення кращих показників, які дадуть змогу поліпшити умови праці та життя наших громадян. Так, завдяки спільним напрацюванням, минулого року в області було піднято рівень заробітної плати на 9%, тоді як в Україні він зріс лише на 1,7%. Такі темпи покращення планується зберегти і в нинішньому році, – підкреслив Ігор Кревський.

Голова облдержадміністрації Анатолій Олійник також привітав присутніх і закликав до єдності, конструктивної співпраці та консолідованого підходу до вирішення всіх існуючих проблем.

Кращим трудівникам Вінниччини і профспілковим активістам представники влади вручили премії та Почесні грамоти обласної державної адміністрації і обласної Ради.

На завершення відбувся святковий концерт народних аматорських колективів профспілок області.

Повернутись Створено: 24 квітня 2014 року, 15:07 Переглядів: 970

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація