Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Керівники області привітали представників трудових колективів Вінниччини Роздрукувати

24 квітня Федерація профспілок області провела урочисті збори представників трудових колективів Вінниччини з нагоди Першого травня - Дня міжнародної солідарності трудящих. Учасників святкового зібрання привітали голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

В урочистих зборах взяли участь голови районних координаційних рад голів профкомітетів, голови райкомів та профспілкових комітетів, ветерани профспілкового руху, члени Молодіжної, культурно-мистецької та Спортивної рад ФПО, керівники обласних департаментів та управлінь, відомств і організацій, громадські діячі Вінниччини.

У своїй доповіді голова Федерації профспілок області Володимир Паращук наголосив, що День міжнародної солідарності трудящих завжди був і залишається Днем миру, дружби та єднання між усіма народами.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатів Вінниччини учасників святкового дійства привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і побажав присутнім здоров’я та натхнення у їхній діяльності.

– Гаслом профспілок завжди був захист людей праці. І депутатський корпус обласної Ради докладає значних зусиль, щоб підтримати це гасло і максимально мобілізувати трудові колективи на досягнення кращих показників, які дадуть змогу поліпшити умови праці та життя наших громадян. Так, завдяки спільним напрацюванням, минулого року в області було піднято рівень заробітної плати на 9%, тоді як в Україні він зріс лише на 1,7%. Такі темпи покращення планується зберегти і в нинішньому році, – підкреслив Ігор Кревський.

Голова облдержадміністрації Анатолій Олійник також привітав присутніх і закликав до єдності, конструктивної співпраці та консолідованого підходу до вирішення всіх існуючих проблем.

Кращим трудівникам Вінниччини і профспілковим активістам представники влади вручили премії та Почесні грамоти обласної державної адміністрації і обласної Ради.

На завершення відбувся святковий концерт народних аматорських колективів профспілок області.

Повернутись Створено: 24 квітня 2014 року, 15:07 Переглядів: 1114

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація