23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області привітали представників трудових колективів Вінниччини Роздрукувати

24 квітня Федерація профспілок області провела урочисті збори представників трудових колективів Вінниччини з нагоди Першого травня - Дня міжнародної солідарності трудящих. Учасників святкового зібрання привітали голова облдержадміністрації Анатолій Олійник, перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський, заступник Вінницького міського голови Андрій Рева.

В урочистих зборах взяли участь голови районних координаційних рад голів профкомітетів, голови райкомів та профспілкових комітетів, ветерани профспілкового руху, члени Молодіжної, культурно-мистецької та Спортивної рад ФПО, керівники обласних департаментів та управлінь, відомств і організацій, громадські діячі Вінниччини.

У своїй доповіді голова Федерації профспілок області Володимир Паращук наголосив, що День міжнародної солідарності трудящих завжди був і залишається Днем миру, дружби та єднання між усіма народами.

Від імені голови обласної Ради Сергія Свитка та депутатів Вінниччини учасників святкового дійства привітав перший заступник голови обласної Ради Ігор Кревський і побажав присутнім здоров’я та натхнення у їхній діяльності.

– Гаслом профспілок завжди був захист людей праці. І депутатський корпус обласної Ради докладає значних зусиль, щоб підтримати це гасло і максимально мобілізувати трудові колективи на досягнення кращих показників, які дадуть змогу поліпшити умови праці та життя наших громадян. Так, завдяки спільним напрацюванням, минулого року в області було піднято рівень заробітної плати на 9%, тоді як в Україні він зріс лише на 1,7%. Такі темпи покращення планується зберегти і в нинішньому році, – підкреслив Ігор Кревський.

Голова облдержадміністрації Анатолій Олійник також привітав присутніх і закликав до єдності, конструктивної співпраці та консолідованого підходу до вирішення всіх існуючих проблем.

Кращим трудівникам Вінниччини і профспілковим активістам представники влади вручили премії та Почесні грамоти обласної державної адміністрації і обласної Ради.

На завершення відбувся святковий концерт народних аматорських колективів профспілок області.

Повернутись Створено: 24 квітня 2014 року, 15:07 Переглядів: 956

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація