Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали представників Збройних Сил України Роздрукувати

5 грудня керівники обласної та міської влади привітали представників Збройних Сил України. В урочистих заходах, що відбулися в Будинку офіцерів з нагоди 25-ї річниці Збройних Сил України, взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, секретар Вінницької міської ради Павло Яблонський.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи суверенітет та кордони своєї країни.

– Ми пишаємося вами і вдячні вам за ваш ратний труд у збереженні нашої державності, за мирне небо і можливість радіти життю, – наголосив Анатолій Олійник, звертаючись до особового складу від імені органів місцевого самоврядування та депутатського корпусу Вінниччини. – Сьогодні українська армія пише свою історію, історію цивілізованих світових країн, їхніх армій по бойовому мистецтву, по вірності присязі, по служінню захисту Богом даної землі.

Голова обласної Ради побажав військовослужбовцям та їхнім родинам міцного здоров’я, мирного неба, Божого благословіння.

Під час вітань голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій зазначив, що нині Збройні Сили України зробили дуже великий поступ вперед.

– Наше спільне завдання – зробити так, щоб міць нашої країни була примножена у всіх сферах життєдіяльності, тому ми повинні рухатися разом, - підкреслив очільник ОДА.

Керівники обласної та міської влади вручили представникам Збройних Сил України нагороди, почесні грамоти, а кращі творчі колективи області привітали військовослужбовців святковим концертом. 

Також цього дня в Будинку офіцерів відкрилася експозиція «Повітряні Сили Збройних Сил України під час виконання бойових завдань в ході проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей». А 6 грудня 2016 року з 10.00 до 13.00 на території Музею Повітряних Сил Збройних Сил України буде проведений День відкритих дверей.

 

 

Повернутись Створено: 5 грудня 2016 року, 19:29 Переглядів: 710

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація