23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Керівники області привітали співробітників із 23-ю річницею створення Служби Безпеки України Роздрукувати

24 березня керівництво області і міста привітало співробітників та ветеранів обласного управління СБУ із 23-ю річницею створення Служби Безпеки України.

Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, керівництво правоохоронних, судових та контролюючих органів області. Керівники області та міста привітали офіцерів, співробітників і ветеранів СБУ у Вінницькій області із професійним святом, побажали здобутків, плідної праці та мужності в обороні незалежності і територіальної цілісності української держави.

- Ви захищаєте сьогодні незалежність і територіальну цілісність України на сході країни, жертвуючи своїм життям і здоров’ям. Не тільки на сході держави Служба Безпеки України виконує специфічні завдання, а й тут, в тилу, де існує п’ята колона, коли є спроби Росії розхитати ситуацію в країні, щоб таким чином знищити українську державність. Тому ви стоїте на сторожі інтересів держави. Окремо хотів наголосити, що сьогодні суспільство очікує ефективних дій правоохоронних органів в питанні боротьби з корупцією, в тому числі із боку Служби Безпеки України. Висловлю думку багатьох людей територіальної громади Вінниччини: боротьба з корупцією сьогодні не є ефективною, як би того хотілося. І це є дестабілізуючим фактором в суспільстві. Саме ефективна боротьба із корупцією дасть можливість показати, що в Україні існує справедливість і поважаються закони. Це зміцнюватиме державність і довіру народу до влади, - сказав голова обласної Ради Сергій Свитко.

В рамках урочистостей було освячено бойовий прапор Управління СБУ у Вінницькій області, кращих офіцерів та співробітників, зокрема тих, які виконують завдання в зоні АТО, було нагороджено почесними грамотами обласної Ради та ОДА, відзнаками і нагородами. 

Повернутись Створено: 25 березня 2015 року, 16:39 Переглядів: 849

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація