2 липня о 8.45  у приміщенні обласної Ради в режимі відеоконференції відбудеться засідання конкурсної комісії з організації проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів; 2 липня о 11.00 у приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань агропромислового комплексу і земельних відносин у режимі відеоконференції; 2 липня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань законності, боротьби з корупцією, люстрації, регламенту та депутатської діяльності

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Керівники області привітали співробітників із 23-ю річницею створення Служби Безпеки України Роздрукувати

24 березня керівництво області і міста привітало співробітників та ветеранів обласного управління СБУ із 23-ю річницею створення Служби Безпеки України.

Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Сергій Свитко, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, виконувач обов’язків Вінницького міського голови Сергій Моргунов, керівництво правоохоронних, судових та контролюючих органів області. Керівники області та міста привітали офіцерів, співробітників і ветеранів СБУ у Вінницькій області із професійним святом, побажали здобутків, плідної праці та мужності в обороні незалежності і територіальної цілісності української держави.

- Ви захищаєте сьогодні незалежність і територіальну цілісність України на сході країни, жертвуючи своїм життям і здоров’ям. Не тільки на сході держави Служба Безпеки України виконує специфічні завдання, а й тут, в тилу, де існує п’ята колона, коли є спроби Росії розхитати ситуацію в країні, щоб таким чином знищити українську державність. Тому ви стоїте на сторожі інтересів держави. Окремо хотів наголосити, що сьогодні суспільство очікує ефективних дій правоохоронних органів в питанні боротьби з корупцією, в тому числі із боку Служби Безпеки України. Висловлю думку багатьох людей територіальної громади Вінниччини: боротьба з корупцією сьогодні не є ефективною, як би того хотілося. І це є дестабілізуючим фактором в суспільстві. Саме ефективна боротьба із корупцією дасть можливість показати, що в Україні існує справедливість і поважаються закони. Це зміцнюватиме державність і довіру народу до влади, - сказав голова обласної Ради Сергій Свитко.

В рамках урочистостей було освячено бойовий прапор Управління СБУ у Вінницькій області, кращих офіцерів та співробітників, зокрема тих, які виконують завдання в зоні АТО, було нагороджено почесними грамотами обласної Ради та ОДА, відзнаками і нагородами. 

Повернутись Створено: 25 березня 2015 року, 16:39 Переглядів: 946

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація